Międzynarodowy Turniej przyjaźni o Puchar Prezesa MZPN

 W dniu 07.06.2014r. Kadra TOZPN uczestniczyła w Międzynarodowym Turnieju Przyjaźni o Puchar Prezesa MZPN. Chłopcy pod opieką Trenera Marka Kowalika mieli okazję zagrać na obiekcie ZSS W Tarnowie z kadrami wojewódzkimi z Krakowa oraz reprezentacją ZSS w Tarnowie.


Pomimo że chłopcy pochodzili z różnych klubów to z każdym meczem prezentowali się coraz lepiej nabierając cennych doświadczeń które mamy nadzieje przeniosą z powrotem do swoich klubów, a przy okazji mogli zaprezentować swoje umiejętności trenerowi Kadry MZPN który bacznie obserwował ich przez cały Turniej. Chłopcy ostatecznie zajęli 4 miejsce przegrywając właśnie w ostatnim swym meczu z Kadrą MZPN. Nagrodą za najlepszego bramkarza w tym Turnieju został uhonorowany zawodnik naszej Kadry Marek Plebanek, podopieczny Trenera Łukasza Sysły z LUKS Skrzyszów, zaś najlepszym zawodnikiem w zespole uznano Sebastiana Wantucha, podopiecznego Trenera Adama Zająca z MKS Tuchovia Tuchów. Składamy podziękowania Trenerom Robert Antosz z Komisji Piłkarstwa Młodzieżowego oraz Marek kowalik z LUKS Radłovia Radłów za prace włożona przy zorganizowaniu tej Kadry.

Składy:
Kadra TOZPN: Marek Plebanek, Sebastian Wantuch, Adrian Skowron, Mikołaj Sypek, Bruno Sulowski, Piotr Mróz, Dominik Kargól, Wiktor Kwapniewski, Jakub Gostek, Piotr Witek, Jakub Krakowski, Patryk Jaśkiewicz, Bartosz Kościółek, Wojciech Kwiecień Opiekun: Marek Kowalik

Grupa A
ZKS Unia Tarnów – Veszprem 5:0
ZKS Unia Tarnów – OSSM Kraków 2:4
OSSM Kraków – Veszprem 2:0
Grupa B
Kadra TOZPN – ZSS Tarnów 3:1(Sebastian Wantuch, samobój, Bruno Sulowski)
Kadra TOZPN – Kadra MZPN 0:11
Kadra MZPN – ZSS Tarnów 3:1
Półfinały
ZKS Unia Tarnów – Kadra MZPN 3:1
OSSM Kraków – Kadra TOZPN 4:1(Sebastian Wantuch)
Mecz o V miejsce
ZSS Tarnów – VESPREM 2:2 k.3:2
Mecz o III miejsce
Kadra TOZPN – Kadra MZPN 0:3
Mecz o I miejsce
ZKS Unia Tarnów – OSSM Kraków 2:4