X Turniej Piłkarski Juniorów o Puchar Prezesa MZPN w Krakowie

11 Listopada 2014 na boiskach trawiastych centrum Rozwoju Com-Com Zone w Nowej Hucie odbył się X Turniej Piłkarski Juniorów (rocznik 1997 i młodsi) o Puchar Prezesa MZPN w Krakowie. Po raz kolejny z bardzo dobrej strony zaprezentowała się drużyna OZPN w Tarnowie, która zajęła II miejsce, podobnie jak w poprzednich dwóch latach. Zawodnicy powołani do reprezentacji z wielkim zaangażowaniem i ambicjami rywalizowali z rówieśnikami z innych okręgów. Najlepszym bramkarzem całego turnieju wybrany został nasz zawodnik Michał Leżoń (Termalica) a najlepszym zawodnikiem naszej drużyny strzelec czterech bramek Adrian Kopeć (Termalica). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

SKŁAD KADRY : Michał Leżoń (Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Bartłomiej Banek (Tuchovia Tuchów) – Patryk Odroniec (Tuchovia Tuchów), Michał Zamiatała (Olimpia Wojnicz), Kacper Nytko (Wisła Szczucin), Dominik Minorczyk (Nowa Jastrząbka), Michał Kubis (Tarnovia), Maciej Pawlik (Okocimski Brzesko), Adrian Kopeć, Radosław Kabała, Alan Ciombor, Kamil Gierczyński (Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Mateusz Tadel (Dunajec Zbylitowska Góra), Patrycjusz Cygan (ZKS Unia Tarnów).

Trener koordynator: Robert Antosz, Trener: Paweł Piotrowicz, Kierownik: Piotr Szymański

Źródło zdjęcia z nagłówka pochodzi ze strony  mzpnkrakow.pl. Po tym samym adresem znajdą państwo także  wyniki i opis z X Turniej Piłkarski Juniorów o Puchar Prezesa MZPN w Krakowie.