Zestawienie drużyn młodzieżowych – Wiosna 2015

Prezentujemy Państwu szczegółowe zestawienie drużyn w poszczególnych klasach rozgrywkowych w sezonie wiosna 2015. Nadmienia się, że rozgrywki w kategorii Junior Starszy pozostają rozgrywane na tych samych zasadach jak dotychczas, a więc w systemie dwurundowym Jesień – Wiosna 2014 / 2015.

Wszystkie drużyny z poniższych klas rozgrywkowych, zobowiązuje się do ponownego uprawnienia zawodników do danej klasy rozgrywkowej. Uprawnienia nadane na rundę Jesień 2014 nie będą obowiązywać w rundzie Wiosna 2015.

I Liga Juniorów Młodszych

1. Unia Tarnów
2. BKS Bochnia
3. Tuchovia
4. Wolania
5. Beskid Żegocina
6. Ciężkowianka
7. Dunajec Zakliczyn
8. Uszew
9. Victoria Bielcza
10. Orzeł Cikowice
11. Łukovia
12. Szynwałd

II Liga Juniorów Młodszych Gr I

1. Iskra Tarnów
2. Wierzchosławice
3. Zryw Wielka Wieś
4. Victoria Koszyce
5. Tarnowiec
6. Metal Tarnów
7. Dąbrovia D.T.

II Liga Juniorów Młodszych Gr II

1. Nowa Jastrząbka
2. Gromnik
3. Rzuchowa
4. Rzepiennik Strzyżewski
5. Łękawica
6. Pogoria P. Wola
7. Olszyny

I Liga Trampkarzy

1. Olesno
2. Okocimski
3. Unia Tarnów
4. Wolania
5. Iskra Tarnów
6. Tarnovia
7. Iwkowa
8. Dąbrovia
9. Dunajec Zbylitowska
10. Gromnik
11. Ikar Odporyszów
12. MOSiR Bochnia

II Liga Trampkarzy Gr I

1. Lisek Lisia Góra
2. Unia Tarnów
3. Radłovia – zostają u nas
4. Wierzchosławice
5. Victoria Koszyce
6. Błękitni Tarnów
7. Olimpia Wojnicz
8. Zorza Zaczarnie

II Liga Trampkarzy Gr II

1. Szynwałd
2. Pleśna
3. Liwocz Szerzyny
4. Ciężkowice
5. MUKS TAP
6. Olszynka Ołpiny
7. Dunajec Zakliczyn
8. LUKS Skrzyszów
9. Tuchovia Tuchów

I Liga Młodzików

1. Unia
2. Tarnovia
3. Wolania
4. Dąbrovia
5. Okocimski
6. Szreniawa
7. Trzciana 2000
8. GOSiR Rzezawianka
9. Orzeł Dębno
10. Polan Żabno
11. Dunajec Zakliczyn
12. MUKS TAP

II Liga Młodzikow Gr I

1. Unia I Tarnów
2. Unia II Tarnów
3. UKS Pleśna
4. Szynwałd
5. Ryglice
6. Tuchovia
7. Łękawica
8. Radlna
9. LUKS Skrzyszów
10. Karwodrza
11. MUKS Tarnowska Akademia Piłkarska

 

II Liga Młodzikow Gr II

1. ZKS Unia Tarnów
2. ZSS Unia Tarnów
3. Lisek Lisia Góra
4. Olimpia Wojnicz
5. Pogoria P.W.
6. Błękini Tarnów
7. Dunajec Zbylitowska Góra
8. Tarnowiec
9. Westovia
10. Iskra Tarnów
11. Koszyce Wielkie