HALOWA LIGA 2014/15 – PODSUMOWANIE

Finałowymi zawodami o mistrzostwo TOZPN w kategorii Młodzików oraz Trampkarzy zakończyliśmy rozgrywki Halowej Ligi Juniorów Starszych oraz Młodszych, Trampkarzy i Młodzików w sezonie rozgrywkowym 2014/15.

Do rozgrywek o mistrzostwo Małopolskiego Związku Piłki Nożnej zakwalifikowały się następujące drużyny:

  • Juniorzy Starsi – LKS „Jadowniczanka” Jadowniki oraz GOSiR „Novi” Rzezawianka
  • Juniorzy Młodsi – MKS „Tuchovia” Tuchów oraz MKS „Tarnovia” Tarnów
  • Trampkarze – MOSiR Bochnia
  • Młodziki – MKS „Tarnovia” Tarnów

Poziom rozgrywek w obecnej edycji bardzo zróżnicowany. Bardzo dobre mecze przeplatane były słabszymi. Trzeba jednak uczciwie stwierdzić, że ogólnie poziom był słaby. Na uwagę zasługuje postawa zawodników oraz trenerów Klubu Sportowego „Tarnovia Tarnów, w każdej niemal kategorii prezentując wysoki poziom. W finałowych zawodach w kategorii Trampkarzy o zwycięstwie ekipy MOSiR- u Bochnia zadecydowała jedna więcej strzelona bramka. Były to dwie zdecydowanie wyróżniające się drużyny na tle pozostałych. Można także zauważyć coraz lepsze szkolenie dzieci i młodzieży w małych ośrodkach. Łącznie w rozgrywkach udział wzięło 53 drużyny ze średnim udziałem 15 zawodników co daje liczbę 795 uczestników. Gratulujemy wszystkim sportowej walki w duchu Fair–Play a zwycięzcom dalszych sukcesów i godnego reprezentowania naszego tarnowskiego Związku w kolejnym etapie rozgrywek.

Puchary oraz Statuetki dla najlepszych drużyn wręczał Wiceprezes ds. Organizacyjnych TOZPN Jerzy Sysło. Dziękujemy tarnowskim sędziom za bezpłatne prowadzenie zawodów w całych rozgrywkach co miało wpływ na obniżenie kosztów organizacyjnych, kolegom Franciszkowi Strojnemu oraz Zbigniewowi Obruśnikowi za sprawne przeprowadzenie rozgrywek oraz Zbigniewowi Siemińskiemu – ratownikowi medycznemu za czuwanie nad zdrowiem uczestników. Dziękujemy obsłudze Hali Sportowej, Trenerom i opiekunom a także rodzicom za sportowe wspieranie swoich pociech. Dziękujemy również Panu Antoniemu Kotwie z Rady Trenerów za podpatrywanie talentów i skrzętne ich wpisywanie do swojego notesu. To bezcenna wiedza. Oby jak największa ilość z tych zawodników osiągnęła sportowy sukces. Do zobaczenia już w ligowych zmaganiach.