Finał Ligi Orlików 2015 – Galeria Zdjęć

W dniu 30 maja 2015 roku na Stadionie LKS „Dunajec” Zbylitowska Góra odbył się Finał rozgrywek w piłkę nożną sezonu 2014/15 w kategorii „ORLIK”. W zawodach udział wzięło 16 drużyn po 12 zawodników w każdej ekipie. Zwycięzcą finałowego meczu została drużyna OKS Brzesko.

Serdecznie gratulujemy. Bardzo dziękujemy wszystkim współorganizatorom tego Finału. Bez nich nie można byłoby ufundować wielu atrakcyjnych nagród i pucharów. Dziękujemy Urzędowi Miasta Tarnowa, Starostwu Powiatowemu w Tarnowie, Urzędowi Gminy Tarnów, Firmie Handlowej „Sport Centrum”, Firmie Algida, PZPN w Warszawie a w szczególności kolegom z Komisji Piłkarstwa Młodzieżowego TOZPN oraz pracownikom Biura TOZPN.

Dziękujemy wszystkim trenerom, opiekunom i bardzo licznie zgromadzonej grupie rodziców. Podziękowania kierujemy także do gospodarzy obiektu, sędziów zawodów, opieki medycznej, biura zawodów. Naturalnie na koniec dziękujemy młodym zawodnikom za sportową walkę w duchu Fair-Play i życzymy sukcesów w nauce, sporcie i dalszym życiu. Jak powiedział Jan Paweł II „Każdy rodzaj sportu niesie z sobą bogaty skarbiec wartości, które zawsze trzeba uświadamiać, aby móc je urzeczywistnić.

Ćwiczenie uwagi, wychowywanie woli, wytrwałość, odpowiedzialność, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom – to wszystko należy do cnót sportowca. Zachęcam was, młodych sportowców, abyście żyli zgodnie z wymaganiami tych wartości, abyście w życiu byli zawsze ludźmi prawymi, uczciwymi i zrównoważonymi, ludźmi, którzy budzą zaufanie i nadzieję”.

Autor zdjęć: Artur Koza

Pliki do pobrania:

Finał Orlików okiem klubów: