GOSSM Tarnów – Obóz w Suchej Beskidzkiej

GOSSM
Gimnazjalny Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży w Tarnowie pod patronatem Małopolskiego i Tarnowskiego Związku Piłki Nożnej w terminie od 17 stycznia do 24 stycznia przebywał na obozie sportowym w Suchej Beskidzkiej.

Chłopcy z rocznika 2002 mieli doskonałe warunki do pracy nad swoimi umiejętnościami piłkarskimi, zakwaterowani w Hotelu Monttis mieli bardzo dobre warunki sanitarne oraz żywieniowe, dodatkowo na obiekcie do dyspozycji ośrodka znajdował się basen, masaże, salki gimnastyczne, salki wykładowe, lekarz. Zajęcia treningowe odbywały się głównie w hali sportowej oddalonej 300m od ośrodka oraz na Orliku. Zawodnicy trenowali 2 x dziennie dodatkowo zajęcia teoretyczne i odnowa biologiczna.
Trenerzy rocznika 2002 : Paweł Węgrzyn, Łukasz Bartkowski, trener bramkarzy: Łukasz Lisak, trenerem koordynatorem rocznika 2002 jest Pan Antoni Kotwa. Kierownikiem Ośrodka jest Pan Włodzimierz Pajor.
Gimnazjalny Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży w Tarnowie prowadzi nabór do klasy I dla chłopców urodzonych w 2003 roku. Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu: Włodzimierz Pajor 692 731 118, Antoni Kotwa 516 079 111