Dobiegają końca rozgrywki Ligi Halowej TOZPN w sezonie 2015/2016

DSC_0152eW dniach 13 i 14 lutego na hali TOSiR przy ul. Krupniczej rozegrano finały na szczeblu Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Znamy już rozstrzygnięcia rywalizacji w kategoriach Junior Starszy, Junior Młodszy oraz Trampkarz – w grze pozostali jedynie najmłodsi uczestnicy rozgrywek reprezentanci Młodzików (finał 27.02). Dla najlepszych zespołów z finałów TOZPN sukces oznacza dodatkowe emocje związane z udziałem w turnieju o Halowe Mistrzostwo Małopolski.
HLM odbędą się w Krakowie a organizatorem jest MZPN. Poniżej prezentujemy podsumowanie rozgrywek Ligi Halowej w sezonie 2015/2016 r.

Komplet wyników:

 

Junior Starszy

Awans: GOSiR NOVI RZEZAWIANKA
Zespół wystąpił w składzie: Michał Trepa, Kamil Janik, Kacper Jędrzejek, Tomasz Ważydrąg, Damian Żurawski, Marcin Wesołowski, Dariusz Kica, Arkadiusz Żurawski Damian Rysak.
Trener: Grzegorz Bucenko.

Najlepszy strzelec: Kamil Socha (Okocimski Brzesko) – 6 bramek.
Najlepszy bramkarz: Michał Trepa (GOSIR NOVI Rzezawianka)

Junior Młodszy

Awans: TARNOVIA TARNÓW, BKS BOCHNIA
TARNOVIA TARNÓW: Dawid Kubik, Szymon Leśniak, Patryk Klich, Jakub Srebro, Mieszko paluchowski, Maciej Kuchta, Mateusz Sutkowski, Karol Witek, Szymon Marciniec, Dawid Pacura, Mateusz Sarad, Damian Jop, Paweł Bortnowski, Dominik Furmański.
Trener: Wojciech Gucwa.

BKS BOCHNIA: Marcin Seweryn, Hubert Tacik, Dominik Juszczak, Piotr Kalek, Kamil Francuz, Mirosław Tabor, Filip Korta, Mateusz Matlęga, Piotr Matras, Tomasz Palonek, Mateusz Grzyb, Kamil Agustyn, Jakub Machaj, Piotr Czerwiński, Konrad Biernat, Marcin Palej, Jakub Burkowicz, Bartłomiej Chlebek.
Trener: Janusz Piątek

Najlepszy strzelec:
Tomasz Palonek (BKS Bochnia) – 19 bramek.

Trampkarze

Awans: TARNOVIA TARNÓW, GOSSM TARNÓW
TARNOVIA TARNÓW: Marek Plebanek, Marcin Bąk, Daniel Kanarek, Francis Bigas, Jakub Lulek, Igor Lichocki, Daniel Leszczyński, Igor Kisl, Kacper Mącior, Mateusz Siembab, Krystian Dumara.
Trener: Kamil Wilk.

GOSSM TARNÓW: Adam Jasiak, Michał Derlaga, Maciej Sumara, Patryk Jaśkiewicz, Sebastian Wanicki, Piotr Kron, Krystian Chrabąszcz, Kamil Żurek, Piotr Witek.
Trenerzy: Marek Kowalik,  Antoni Kotwa.

Najlepszy strzelec: Daniel Pinkowski (Trzciana)
Najlepszy bramkarz: Marcin Bąk (Tarnovia Tarnów)