Wiosenne terminy lig młodzieżowych

tozpnW siedzibie TOZPN w Tarnowie ustalone zostały wstępne terminarze I  ligi okręgowej w rozgrywkach młodzieżowych –  Juniorów Starszych oraz Juniorów Młodszych w rundzie wiosennej sezonu 2015/2016. W dniu 25 lutego odbędą się zebrania I Ligi Trampkarzy i Młodzików. Na początku marca spotkają się przedstawiciele II lig młodzieżowych: 1 marcaJunior Starszy i Junior Młodszy oraz 3 marca Trampkarze i Młodzicy. Terminarze wstępne i pozostałe informacje w rozwinięciu.

Terminarze wstępne:

Kluby mają jeszcze czas na korekty terminarza wiosny: I ligi okręgowej – do 4 marca,  II ligi okręgowej  – do 12 marca br.

Kluby, które dotychczas nie przedstawiły swoich propozycji terminarzowych, proszone są o przekazanie ich pod adresem mailowym (podany poniżej).

Przypominamy, że propozycje wychodzące poza termin (np. zamiast soboty/niedzieli – piątek czy poniedziałek) powinny być uzgodnione z przeciwnikiem.

Oficjalne terminarze zostaną ogłoszone na stronie internetowej TOZPN na dwa tygodnie przed inauguracją danych rozgrywek.

Spotkania klubów – terminy:

  • I LIGA TRAMPKARZY            25 luty (czwartek)   godz. 15:30
  • I LIGA MŁODZIKÓW              25 luty (czwartek) godz. 16:15
  • II LIGA JUNIOR STARSZY    1 marca (wtorek ) godz. 15:30
  • II LIGA JUNIOR MŁODSZY  1 marca (wtorek) godz. 16:30
  • II LIGA TRAMPKARZY GR. I oraz II      3 marca (czwartek) godz. 15:30
  • II LIGA MŁODZIKÓW GR. I, II oraz III  3 marca (czwartek) godz. 16:30

Zebrania odbędą się w siedzibie TOZPN przy ul. Boya-Żeleńskiego 4A w Tarnowie.

Przedstawiciele klubów, którzy nie będą mogli  uczestniczyć w spotkaniach mają obowiązek przedstawienia swoich propozycji dotyczących meczów u siebie – drogą elektroniczną: wydzialgier@ozpn.tarnow.pl