Przedłużone zapisy do Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

10 października zakończą się zapisy do XVII edycji „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, czyli największego Turnieju dla dzieci w Europie.

Przypominamy, że drużyny zgłoszone telefonicznie do Turnieju należy dodatkowo potwierdzić  wypełniając formularz, który dostępny jest pod linkiem:
https://www.laczynaspilka.pl/logowanie.html

Więcej o zgłoszeniach w rozwinięciu.

Terminarze eliminacji gminnych i powiatowych zostaną opublikowane po zakończeniu zgłoszeń.

Dziewczęta i chłopcy, którzy marzą o tym by zagrać na Stadionie PGE Narodowym i pójść w ślady Arkadiusza Milika, Piotra Zielińskiego oraz Tomasza Kędziory, mają teraz szansę na spełnienie swoich marzeń.

To ostatni dzwonek by dołączyć do rozgrywek, które swój finał będą mieć na Stadionie Narodowym w Warszawie, przed finałem Pucharu Polski. Pierwsze mecze XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” odbędą się już w październiku. Na zwycięzców czeka wyjazd na wyjątkowy mecz piłkarski. Ambasadorem Turnieju jest Arkadiusz Milik, który grał w nim jako dziecko.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku, pokazującego jak krok po kroku zgłosić drużynę do XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozgrywanej w roku szkolnym 2016/2017.

https://www.youtube.com/watch?v=5dtSpzYRhyc

W rozgrywkach uczestniczyć mogą szkoły podstawowe, uczniowskie kluby sportowe oraz Akademie Młodych Orłów, a także organizacje sportowe niezarejestrowane w systemie extranet PZPN. Rywalizacja dziewcząt i chłopców toczyć się będzie w trzech grupach wiekowych: U-8, U-10, U-12.

Informacje o Turnieju: http://zpodworkanastadion.pl/rozgrywki

Szczegółowy regulamin znajduje się pod adresem: http://zpodworkanastadion.pl/o-turnieju/regulamin

Informacji udzielają koordynatorzy MZPN:
Stanisław Dańda tel. 693 741 746
Stanisław Strug tel. 501 964 717