Konsultacje kadry TOZPN (rocznik 1999) – lista powołań

tozpnWydział Szkolenia TOZPN informuje, że w czwartek 20 października 2016 o godzinie 15:30 na obiekcie MKS Tarnovia Tarnów odbędą się konsultacje szkoleniowe kadry TOZPN (rocznik 1999) dla zawodników II oraz I lig okręgowych Juniorów.

Zbiórka o godzinie 14:30 na obiekcie MKS Tarnovia Tarnów przy ul. Bandrowskiego 9 w Tarnowie.

Na wyżej wymienioną konsultacje zostali powołani następujący zawodnicy:

L.P.

NAZWISKO I IMIĘ

KLUB

1.

Gwóźdź

Adrian

LKS Wietrzychowice

2.

Lechowicz

Grzegorz

LKS Wietrzychowice

3.

Golonka

Piotr

MKS Tarnovia Tarnów

4.

Podlasiewicz

Bartłomiej

MKS Tarnovia Tarnów

5.

Kwaśny

Dawid

Ciężkowianka Cieżkowice

6.

Kloc

Patryk

Cieżkowianka Cieżkowice

7.

Kucharzyk

Dominik

GKS Gromnik

8.

Oszust

Szymon

Olimpia Wojnicz

9.

Waśko

Michał

Arkadia Olszyny

10.

Francuz

Kamil

BKS Bochnia

11.

Nagrodzki

Wiktor

BKS Bochnia

12.

Juszczak

Dominik

BKS Bochnia

13.

Tabor

Mirosław

BKS Bochnia

14.

Seweryn

Marcin

BKS Bochnia

15.

Palonek

Tomasz

BKS Bochnia

16.

Korta

Filip

BKS Bochnia

17.

Gut

Szymon

Czarni Kobyle

18.

Trojan

Grzegorz

Czarni Kobyle

19.

Lizak

Dawid

Okocimski Brzesko

20.

Goryczka

Arkadiusz

Okocimski Brzesko

21.

Jagiełka

Tomasz

Okocimski Brzesko

22.

Biłos

Bartłomiej

Szreniawa Nowy Wiśnicz

23.

Kocaj

Krzysztof

Szreniawa Nowy Wiśnicz

24.

Rajca

Gabriel

Szreniawa Nowy Wiśnicz

25.

Sądel

Kacper

Szreniawa Nowy Wiśnicz

26.

Owsianka

Krzysztof

Raba Książnice

27.

Sobczyk

Sebastian

Raba Książnice

28.

Migdał

Albert

Raba Książnice

29.

Kluba

Dawid

Trzciana 2000

30.

Cygan

Kacper

Trzciana 2000

31.

Górka

Maciej

Trzciana 2000

32.

Łuszcz

Mariusz

Brzoza Brzezówka

33.

Starzyk

Mateusz

Orzeł Lisia Góra

34.

Kuta

Krystian

Orzeł Lisia Góra

35.

Radoń

Łukasz

Polan Żabno

36.

Jankowski

Maksymilian

Polan Żabno

37.

Sajdak

Daniel

Pogórze Pleśna

38.

Skubisz

Dawid

Rzuchowa

39.

Bober

Michał

Radlna

40.

Kot

Jakub

Dąbrovia Dąbrowa Tarn.

41.

42.

43.

Proczka

Kantor

Magdziarczyk

Mateusz

Kamil

Jarosław

Dąbrovia Dąbrowa Tarn.

LKS Szynwałd

LKS Szynwałd

Prosimy Kierownictwo Klubu o wręczenie niniejszego powołania zawodnikom oraz dopilnowanie ich punktualnego przybycia na miejsce zbiórki. W przypadku nieobecności zawodnika prosimy o niezwłoczny kontakt z trenerem Pawłem Popielą (tel. komórkowy 795 796 779).

Zawodnicy zabierają, ze sobą obowiązkowo własny sprzęt sportowy (buty piłkarskie, ochraniacze, dres treningowy, spodenki oraz koszulkę)

Na prośbę zawodników w przypadku konieczności zwolnienia ze szkoły Wydział Szkolenia TOZPN wystawi odpowiednie dokumentny.

Komunikat w wersji PDF – TUTAJ