Plebiscyt Gazety Krakowskiej

plakatplebiscyt

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do plebiscytu „Najlepszy Piłkarz Ziemi Tarnowskiej” oraz „Najlepszy Trener Ziemi Tarnowskiej sezonu 2016/2017”. Kibice, działacze, trenerzy oraz zawodnicy mogą zgłaszać kandydatów od dziś, do 1 listopada za pośrednictwem adresu mailowego pilkarz@gk.pl, podając imię, nazwisko i klub swojego faworyta. Plebiscyt jest skierowany do piłkarzy i trenerów z: ligi okręgowej (Tarnów I i II), Klasy A (grupy Tarnów, Brzesko, Bochnia i Żabno) oraz Klasy B (grupy z podokręgów brzeskich, bocheńskich, tarnowskich i żabnieńskich).

Zwycięzcy, czyli po 1 piłkarzu z lig okręgowych, Klasy A i Klasy B wezmą udział w treningu z drużyną z Niecieczy oraz zdobędą bilety dla swojego zespołu na mecz Bruk-Betu w Ekstraklasie. Nagrodzony zostanie również najlepszy trener – w tym przypadku bez podziału na kategorie. Przewidziano także wyróżnienia dla zdobywców drugich i trzecich miejsc. Szczegóły w regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej www.gazetakrakowska.pl. Głosowanie będzie odbywać się zarówno poprzez SMS-y, jak i kupony drukowane na łamach „Gazety Krakowskiej”.

Patronat nad plebiscytem sprawują: Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej i Małopolski Związek Piłki Nożnej w Krakowie.