IV Runda Pucharu Polski na szczeblu TOZPN w sezonie mistrzowskim 2016/2017

tozpnWydział Gier TOZPN informuje, że w dniu 07.12.2016 odbyło się losowanie par IV rundy Pucharu Polski na szczeblu Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.  Planowany termin  spotkań to 05 kwietnia 2017 roku.

W obecności przedstawicieli WG oraz Klubów: KS Koszyce, MKS Tarnovia Tarnów wylosowano pary :

L.P.

Gospodarz

Gość

Termin meczu

1

Koszyce Wielkie (A)

Wolania Wola Rzędzińska (IV)

05.04.2017 godzina 17:00

2

Tarnovia Tarnów (IV)

KS ZKS Unia Tarnów (III)

05.04.2017 godzina 17:00

Kluby za porozumieniem stron mogą ustalić inny termin przed 5 kwietnia 2017 po uprzednim poinformowaniu WG TOZPN.

Termin
kolejnej rundy Pucharu Polski:

  • V Runda – 19 lub 26 kwietnia 2017

DO WIADOMOŚCI :

Rozgrywki prowadzone są zgodnie z obowiązującymi przepisami PZPN, m.in. :

  • Drużyny biorące udział w zawodach o Puchar Polski uprawnione są do wymiany 4 zawodników przez cały okres gry, w tym bramkarza

  • W zawodach o Puchar Polski nie jest wymagany udział zawodnika młodzieżowca.

  • Kary otrzymane w Pucharze Polski nie liczą się w meczach mistrzowskich (ligowych). Karę dyskwalifikacji, stanowiącą zakaz uczestnictwa w określonej ilości meczów, za przewinienie popełnione w danych rozgrywkach pucharowych, wykonuje się w danych rozgrywkach pucharowych. Organ dyscyplinarny może rozszerzyć karę dyskwalifikacji na inne klasy rozgrywkowe, w których klub aktualnie występuje.

  • Karę dyskwalifikacji stanowiącą zakaz uczestnictwa w określonej liczbie meczów za przewinienie popełnione w rozgrywkach pucharowych, nie wykonaną w edycji rozgrywek pucharowych, w której popełniono przewinienie dyscyplinarne, wykonuje się w kolejnych edycjach rozgrywek. Wykonanie kary może również nastąpić zgodnie z Art. 20 § 2 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN.

  • Gospodarzami meczów są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2016/2017 (z wyjątkiem finału na szczeblu MZPN, jeśli odbędzie się na terenie neutralnym). W przypadku zespołów tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzami są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2015/2016 lub sklasyfikowane na niższym miejscu w tabeli danych rozgrywek w sezonie 2015/2016.

  • Gospodarz zawodów jest zobowiązany do przestrzegania wymogów określonych w Ustawie z dnia 20 marca 2009 roku (z późn. zmianami) o bezpieczeństwie imprez masowych oraz przepisów związkowych z zakresu bezpieczeństwa na obiektach piłkarskich.

  • Każdy klub jest odpowiedzialny za działalność swoich przedstawicieli, zawodników, działaczy, trenerów, instruktorów i zawodników oraz za utrzymanie porządku i spokoju w obrębie obiektu sportowego przed rozpoczęciem zawodów, w czasie ich trwania i po ich zakończeniu.

Regulamin do pobrania poniżej:

Regulamin Rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu MZPN na sezon 2016/2017

Wydział Gier TOZPN

Komunikat w wersji PDF – TUTAJ