Wydział Szkolenia zaprasza trenerów na spotkanie

tozpnWydział Szkolenia Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej zaprasza  trenerów na spotkanie, które odbędzie się w czwartek 16 lutego 2017 o godzinie 18:30 w siedzibie TOZPN przy ul. Boya-Żeleńskiego 4a.

Celem spotkania będzie omówienie zadań na 2017 rok m.in. zasad selekcji i trybu powoływania do reprezentacji TOZPN, przygotowanie rozgrywek Skrzatów, Żaków, Orlików w rundzie wiosennej oraz podział członków Wydziału Szkolenia na  mniejsze grupy robocze, które będą bezpośrednio zaangażowane w realizacje poszczególnych projektów.

Spotkanie ma otwarty, swobodny, luźny charakter na którym, każdy z obecnych na sali trenerów będzie mógł się wypowiedzieć, przedstawić prezentacje, zadać pytanie na dręczące sprawy i uzyskać odpowiedź lub opinię z grona uczestników.

Dzielenie się swoją wiedzą i otwartość ma stworzyć warunki do rozwoju każdego z osobna i wszystkich razem jako środowiska trenerów. Z założenia te spotkania mają służyć inspiracji do pracy, motorem do rozwoju, analizy i ewentualnych zmian w naszym modelu pracy.

Mamy nadzieję, że cykliczność spotkań i duże zainteresowanie tą formą rozmowy i dzielenia się swoją wiedzą zainspiruje nas w przyszłości do tworzenia tematycznych spotkań w formie warsztatów.