Spotkanie trenerów drużyn w kategoriach Skrzatów, Żaków i Orlików

Wydział Szkolenia TOZPN zaprasza przedstawicieli Klubów Sportowych prowadzących szkolenie w kategoriach wiekowych Skrzatów, Żaków i Orlików oraz wszystkich zainteresowanych piłką nożną dzieci na spotkanie  w dniu 1 marca 2017 (środa) o godzinie 19:30 (sala konferencyjna w biurze TOZPN w Tarnowie przy ul. Boya-Żeleńskiego 4a ).

Tematem spotkania będzie dyskusja nad organizacją współzawodnictwa piłkarskiego w ramach Ligi Małych Orłów w rundzie wiosennej.

W myśl zasady: „mecz jest dla zawodników, trening dla trenera” – festiwale piłkarskie mają tworzyć warunki do rozwoju kreatywności u zawodników. Dlatego prosimy Państwa o opinie, poświęcenie 15 minut i wypełnienie ankiety, która pomoże w przygotowaniu i organizacji rozgrywek na wiosnę. Link do ankiety znajduje się poniżej:

ANKIETA

Szczególnie mocno zachęcamy do wypełnienia ankiety osoby, które nie będą obecne na wyżej wymienionym spotkaniu.

W rundzie wiosennej sezonu 2016/2017 Wydział Szkolenia TOZPN chce aby zawodników z kategorii wiekowej Skrzatów, Żaków i Orlików czekało wspaniałe sportowe wyzwanie, jakim jest cykl turniejów piłkarskich Ligi Małych Orłów.

Zależy nam aby cykliczne turnieje położyły fundamenty pod współpracę między klubami w regionie, podobnie jak ma to miejsce na zachodzie Europy, gdzie każdy turniej jest okazją do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń i wniosków szkoleniowych oraz organizacyjnych. Gospodarz każdego turnieju przygotowuje festiwal piłkarski dla dzieci, którego głównym założeniem jest sportowa rywalizacja w duchu fair-play, bez presji na wynik.

W przypadku dodatkowych pytań lub chęci nawiązania współpracy z Wydziałem Szkolenia TOZPN prosimy o kontakt e-mail pod adresem: wydzialszkolenia@ozpn.tarnow.pl