Turnieje Finałowe rozgrywek Ligi Halowej TOZPN w kategorii Trampkarzy oraz Młodzików

tło_hala_2017jpgW dniu 25 lutego 2017 na hali sportowej TOSiR odbyły się Turnieje Finałowe rozgrywek Ligi Halowej TOZPN w kategorii Trampkarzy oraz Młodzików.

Mistrzem w kategorii Trampkarzy (rocznik 2002 i młodsi) została drużyna MKS Tarnovia Tarnów, najlepszym zespołem w kategorii Młodzików (rocznik 2004 i młodsi)  została drużyna MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska.

TRAMPKARZE

Wyniki || Tabela

MKS Tarnovia Tarnów: Mateusz Poposek, Kacper Kijowski, Szymon Kaczmarczyk, Kamil Cygan, Michał Kaczyk, Bartłomiej Kafel, Oskar Wójcik, Kamil Kuta, Przemysław Kapek.
Trener: Paweł Kafel.

Wolania Wola Rzędzińska: Oliwier Wrona, Artur Ciochoń, Jakub Wójcik, Adrian Ciężadło, Jakub Kuta, Jakub Trzpis, Ernest Zabłotny.
Trener: Łukasz Prendota.

Rylovia Rylowa: Krzysztof Dzień, Mikołaj Pawlik, Hubert Pukal, Chawkat Zakareya, Adam Zakareya, Bartłomiej Cholewicki, Sebastian Wojnicki, Patryk Maj, Wiktor Zięba, Seweryn Cholewa, Bartłomiej Wałcerz, Marcel Wielgus.
Trener: Arkadiusz Ostrowski.

MOSiR Bochnia: Bartosz Orlik, Mateusz Cieśla, Kacper Drożdż, Hubert Kwarta, Mariusz Mazanek, Jan Mazur, Jakub Rachfalik, Igor Ścisło, Kacper Paruch.
Trener: Piotr Górecki.

Aslan Jadowniki: Dominik Hajduk, Adam Nalepa, Adrian Ostręga, Filip gala, Dominik Borowiec, Michał Nizioł, Kacper Janicki, Arkadiusz Ostruszka, Dominik Jabłoński, Kamil Bujak.
Trener: Daniel Bujak.


 

MŁODZIKI

Wyniki || Tabela

MLKS Dabrovia Dąbrowa Tarnowska: Kacper Fido, Antoni Bociek, Mikołaj Baca, Norbert Łysik, Adrian Maziarz, Szymon Król, Bartłomiej Anuszewski, Kacper Dworak, Jakub Soja. Trener: Jarosław Piasecki.

UKS Volley Brzesko I: Jakub Lipka, Kamil Hebda, Michał Wójcik, Patryk Jawień, Kacper Rojkowicz, Jan Lewandowski, Patryk Matug.
Trener: Sławomir Rydz.

UKS Volley Brzesko II: Radosław Szczygiełek, Raul Kotarba, Radosław Curyło, Eryk Kądziołka, Kamil Klęk, Tomasz Sadley, Michał Polane, Raffaele Piechota.
Trener: Sławomir Rydz.

MOSiR Bochnia: Szymon Cierniak, Oskar Mroczek, Michał Wilk, Filip Budzyn, Dawid Skrzypek, Kacper Więcek, Jakub Budzyński, Wiktor Zaleński, Maksymilian Rachwał, Tomasz Popiołek, Kacper Pawlik, Bartosz Palej.
Trener: Marcin Leśniak.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Adam Ślęzak, Oliwier Okas, Ernest Fido, Kamil Wydro, Natan Ojczyk, Daniel Cieśla, Karol Kliś, Kamil Bączek, Igor Gurgul, Hubert Siciarz, Tomasz Miłoś.
Trener: Jakub Drwal.