Szkolenie – przygotowanie motoryczne w piłce nożnej dzieci i młodzieży

plakat-TARNÓW-1

Przygotowanie Motoryczne w szkoleniu dzieci i młodzieży w piłce nożnej

W dzisiejszym sporcie przygotowanie fizyczne zawodników jest decydującym aspektem osiągania najlepszych rezultatów. Na wczesnym etapie szkolenia, zaniedbanie podstawowych zdolności motorycznych powoduje utratę całościowego potencjału zawodnika w dorosłej karierze. Umiejętność wykorzystywania wiedzy z zakresu przygotowania motorycznego przez trenerów pracujących z dziećmi i młodzieżą w piłce nożnej jest podstawowym elementem wszechstronnego rozwoju i skuteczności procesu treningowego.

DATA i MIEJSCE

22 kwietnia 2017 r. 9 – 17:00

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
ul. Mickiewicza 8
33-100 Tarnów

DLA KOGO

Szkolenie przeznaczone jest dla trenerów piłki nożnej pracujących z dziećmi i młodzieżą oraz seniorami, trenerów przygotowania motorycznego, trenerów personalnych, nauczycieli wychowania fizycznego oraz fizjoterapeutów. Zagadnienia szkolenia są ukierunkowane na piłkę nożną, jednak skorzystać na nim mogą również  trenerzy innych dyscyplin sportowych.

Prowadzący – Waldemar Warchoł

Absolwent AWF w Krakowie na wydziale Wychowania Fizycznego ze specjalnością gimnastyka korekcyjna oraz studiów podyplomowych z Przygotowania Motorycznego w Zespołowych Grach Sportowych na AWF w Katowicach. Trener piłki nożnej UEFA B, uczestnik kursu trenerskiego w Barsinghausen (Niemcy) organizowanego przez DFB i PZPN. Trener przygotowania motorycznego oraz trener piłki nożnej w Akademiach piłkarskich Juventusu Turyn oraz AS Progres w Krakowie. Doświadczony trener personalny, szkoleniowiec oraz wykładowca na konferencjach i warsztatach dla Trenerów z zakresu: treningu sportowego, treningu funkcjonalnego, przygotowania motorycznego, treningu mentalnego, psychologii sportu. Uczestnik wielu konferencji szkoleniowych dla trenerów oraz fizjoterapeutów.


ZAGADNIENIA

o    zasady planowania treningu motorycznego dzieci i młodzieży

o    długofalowe podejście do przygotowania motorycznego

o    prewencja urazów

o    metodyka kształtowania poszczególnych zdolności motorycznych

o    przykładowe ćwiczenia kształtujące podstawowe zdolności motoryczne

o    integracja treningu motorycznego z treningiem piłkarskim

o    przykłady jednostek treningowych

ZAPISY

Cena szkolenia wynosi 85 zł. Zgłoszenia przyjmowane są w dniach 3 – 18 kwietnia 2017 r. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy obywają się drogą elektroniczną poprzez wysłanie wiadomości na adres: wydzialszkolenia@ozpn.tarnow.pl z potwierdzeniem realizacji opłaty za szkolenie i danymi uczestnika: imię i nazwisko, nazwę organizacji, numer telefonu, adres e-mail a także osobiście w biurze TOZPN.

Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe oraz certyfikat.

DANE KONTAKTOWE

Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Boya-Żeleńskiego 4a
33-100 Tarnów

Rachunek bankowy: Krakowski Bank Spółdzielczy o/Tarnów

75 8591 0007 0300 0296 1284 0001

Tytuł: Imię i nazwisko/szkolenie-tarnow

Koordynator Szkolenia: Bartosz Nakończy
wydzialszkolenia@ozpn.tarnow.pl
tel. 600 142 911

Patronat

mzpn

Strona projektu Train With Brain