Komunikat WG TOZPN V RUNDA PUCHARU POLSKI na szczeblu TOZPN w sezonie mistrzowskim 2016/2017

puchar-polski

Komunikat WG TOZPN  V RUNDA PUCHARU POLSKI na szczeblu TOZPN w sezonie mistrzowskim 2016/2017

Wydział Gier TOZPN informuje, że w dniu 06.04.2016 ustalono termin Finału Okręgu Tarnów (V runda) w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu TOZPN:

L.P.

Gospodarz

Gość

Termin meczu

1

MKS Tarnovia Tarnów (IV)

Wolania Wola Rzędzińska (IV)

26.04.2017 godzina 17:30

Planowane termin w kolejnych rundach Pucharu Polski:

RUNDA

Termin meczu

1 / 2 FINAŁU TOZPN

10.05.2017 r.

FINAŁ TOZPN

24.05.2017 r.

* terminy mogą ulec zmianie – oficjalne daty zostną podane po zakończeniu eliminacji w Podokręgach

Pary 1/2 Fianłu TOZPN utworzą w drodze losowania zwycięzcy finałów w Podokręgach Brzesku, Bochni, Żabnie oraz OZPN Tarnów.

DO WIADOMOŚCI :

Rozgrywki prowadzone są zgodnie z obowiązującymi przepisami PZPN, m.in. :

  • Drużyny biorące udział w zawodach o Puchar Polski uprawnione są do wymiany 4 zawodników przez cały okres gry, w tym bramkarza

  • W zawodach o Puchar Polski nie jest wymagany udział zawodnika młodzieżowca.

  • Kary otrzymane w Pucharze Polski nie liczą się w meczach mistrzowskich (ligowych). Karę dyskwalifikacji, stanowiącą zakaz uczestnictwa w określonej ilości meczów, za przewinienie popełnione w danych rozgrywkach pucharowych, wykonuje się w danych rozgrywkach pucharowych. Organ dyscyplinarny może rozszerzyć karę dyskwalifikacji na inne klasy rozgrywkowe, w których klub aktualnie występuje.

  • Karę dyskwalifikacji stanowiącą zakaz uczestnictwa w określonej liczbie meczów za przewinienie popełnione w rozgrywkach pucharowych, nie wykonaną w edycji rozgrywek pucharowych, w której popełniono przewinienie dyscyplinarne, wykonuje się w kolejnych edycjach rozgrywek. Wykonanie kary może również nastąpić zgodnie z Art. 20 § 2 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN.

  • Drużyny: Wolanii Wola Rzędzińska oraz Tarnovia Tarnów dokooptowane zostaną do rozgrywek od II rundy. Drużyna Unii Tarnów zostanie dokooptowana do rozgrywek od III Rundy.

  • Zgodnie z orzeczeniem Wydziału Dyscypliny TOZPN z dnia 25.05.2016 na Klub MKS Tarnovia Tarnów zostały nałożone kary: Zakazu rozgrywania meczów z udziałem publiczności drużyny seniorów w Pucharze Polski w sezonie 2016/2017 – Art. 64 §1 ust. 10 pkt.3 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN z dnia 23.02.2016 roku

Regulamin do pobrania poniżej:

Regulamin Rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu MZPN na sezon 2016/2017

Wydział Gier TOZPN

Komunikat w wersji – PDF