Za nami XVII Turniej Piłki Nożnej Młodzików im. Juliana Mytnika

 

Tradycyjnie 3 maja już po raz siedemnasty odbył się Turniej Piłki Nożnej Młodzików im. Juliana Mytnika.  Organizatorem i gospodarzem tegorocznej edycji turnieju był Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, a zawody zostały rozegrane na obiektach LKS Dunajec Zbylitowska Góra. Współorganizatorem wydarzenia był Małopolski Związek Piłki Nożnej. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz podsumowaniem rywalizacji w całym turnieju.

Turniej miał na celu uczczenie pamięci arbitra piłkarskiego Juliana Mytnika, popularyzacje  piłki nożnej,  nabór najlepszych zawodników do szerokiej kadry Małopolski oraz integracje zawodników, trenerów, działaczy.

Nagrody i pamiątkowe upominki dla uczestników wręczali: Wiceprezes TOZPN Jerzy Sysło, Wiceprezes TOZPN dr Robert Truchan, Przedstawiciel Zarządu MZPN Wiesław Biernat, Przewodniczący Wydziału Szkolenia MZPN Lucjan Franczak, Sekretarz WS MZPN Andrzej Sykta, przedstawiciele WS MZPN Antoni Gawronek, Andrzej Kuźma oraz Antoni Kotwa.

Wyniki

BOISKO 1

Nr meczu Godzina Gospodarze Goście Wynik
1 11.00 TOZPN TARNÓW MZPN KRAKÓW 0 : 2
3 12.00 MAŁOP. ZACHODNIA TOZPN TARNÓW 0 : 1
5 13.00 TOZPN TARNÓW OZPN NOWY SĄCZ 0 : 7

BOISKO 2

Nr meczu Godzina Gospodarze Goście Wynik
2 11.00 OZPN NOWY SĄCZ MAŁOP. ZACHODNIA 3 : 0
4 12.00 MZPN KRAKÓW OZPN NOWY SĄCZ 0 : 0*
karne 2 : 3
6 13.00 MAŁOP. ZACHODNIA MPZN KRAKÓW 2 : 3

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU

MIEJSCE REPREZENTACJA GRY PUNKTY BRAMKI Z R P
I OZPN NOWY SĄCZ 3 7 10 – 0 2 1  0
II MZPN KRAKÓW 3 7 5 – 2 2 1  0
III TOZPN TARNÓW 3 3 1 – 9 1  0 2
IV MAŁOPOLSKA ZACHODNIA 3 0 2 – 7 0 0 3

 

Wyróżnieni zawodnicy:

Najlepszy zawodnik reprezentacji MZPN Kraków – Adrian Sikora (AP Wisła Kraków)
Najlepszy zawodnik reprezentacji TOZPN Tarnów – Damian Kwarciński (MUKS TAP Tarnów)
Najlepszy zawodnik reprezentacji OZPN Nowy Sącz – Wojciech Gacal (Dobrzanka Dobra)
Najlepszy zawodnik reprezentacji Małopolska Zachodnia – Paweł Szemiot (Górnik Libiąż)

Najlepszy strzelec turnieju – Brajan Pogwizd – 4 bramki OZPN Nowy Sącz (Sandecja Nowy Sącz)
Najlepszy bramkarz turnieju – Oskar Rams – OZPN Nowy Sącz (Sandcja Nowy Sącz)

Składy:

OZPN NOWY SĄCZ: Kacper Siuta, Oskar Rams, Maksymilian Firlit, Wojciech Gacal, Patryk Pietrzak, Karol Łatka, Dawid Filipowicz, Dominik Jabłoński, Jakub Frączek, Dominik Paniak, Stanisław Hobot, Wojciech Urbanski, Michał Tokarczyk, Antoni Kulawik, Kacper Czepielik, Arkadiusz Orzeł, Brajan Pogwizd,  Marcel Stróżyk, Karol Targosz.
Trenerzy: Marek Górecki, Jerzy Czernecki, Andrzej Kużma.

MZPN KRAKÓW: Michał Głogowski, Jakub Sraga, Eryk Stasiak, Filip Jakubowski, Mateusz Leśniak, Maksymilian Bień, Kacper Przybyłko, Adrian Sikora, Dawid Kuterak, Aleksander Paczka, Kacper Depta, Kacper Żurek, Wiktor Bularz, Jakub Pestka, Filip Brzdęk, Kamil Kaczmarczyk.
Trenerzy: Adrian Filipek, Mateusz Stolarski

TOZPN Tarnów: Kacper Żydowski, Damian Kwarciński, Krystian Dogoda, Michał Mizera, Tomasz Płaneta, Jakub Gdowski, Oliwier Soprych, Daniel Wójtowicz, Adrian Kochniarczyk, Jakub Węgrzyn, Szymon Mida, Igor Uryga, Kacper Rojkowicz, Jakub Mazur, Kacper Marszalik, Jakub Ciuruś.
Trenerzy: Mirosław Sułek, Jakub Drwal.

MAŁOPOLSKA ZACHODNIA: Jakub Marszałek, Wojciech Piekarski, Paweł Szemiot, Paweł Biela, Igor Martyniak, Jakub Lachendro, Paweł Jakubiec, Piotr Szemiot, Tomasz Dziadzio, Karol Dziecic, Marcin Górnikiewicz, Kacper Kurmanowski, Filip Michałek, Maciej Gołąb, Mateusz Hoffman, Mateusz Kosowski, Michał Lasik.
Trenerzy: Antoni Gawronek, Bartłomiej Kosowski, Krzysztof Chorąży, Marian Pamuła.

RELACJA VIDEO

GALERIA ZDJĘĆ

IMG_8636

(fot. Paweł Holcman)

Za pomoc w przygotowaniu XVII Turnieju Piłki Nożnej Młodzików im. Juliana Mytnika serdeczne podziękowania dla partnerów:

leliwa
Urząd Miasta Tarnowa


dunajec

GOSPODARZOWI OBIEKTU
LKS DUNAJEC ZBYLITOWSKA GÓRA


logo_123-300x105RESTAURACJA 1 2 3


424468_261909230558423_1426458636_nSłużba Medyczna Malta


indeksSklep Sport- Centrum
ul. Urszulańska 5, Tarnów


logo_asystent_treneraAsystent Trenera


s4_o_nas_1Osobne podziękowania dla członków Wydziału Szkolenia Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej za pomoc w obsłudze całego wydarzenia:

Paweł Holcman (KS Błekitni Tarnów), Łukasz Kusion (Olimpia Wojnicz), Barłomiej Janeczek (LUKS Radłowia Radłów), Mieszko Okoński (English Football  Zakliczyn), Bartosz Nakończy, Franciszek Strojny (Biuro Zawodów)

hn8jNVme