Wykaz przełożonych spotkań

tozpnWykaz zmian terminów meczów oraz przełożonych spotkań z kolejek przypadającyh na 29/30 kwietnia oraz 6/7 maja br. w rozgrywkach prowadzących przez Wydział Gier TOZPN

  • IV LIGA GRUPA WSCHODNIA

Kolejka

Gospodarz

Gość

Data

Godzina

22

Tymbark

– Sokół Borzęcin

2017-05-24

18:00

24

Tymbark

– GKS Drwinia

2017-05-31

18:00

  • KLASA OKRĘGOWA GRUPA 1

Kolejka

Gospodarz

Gość

Data

Godzina

19

Pagen Gnojnik

– Polan Żabno

2017-05-24

18:00

21

Olimpia Kąty

– Rylovia Rylowa

2017-05-13

17:00

  • KLASA OKRĘGOWA GRUPA 2

Kolejka

Gospodarz

Gość

Data

Godzina

19

Victoria Koszyce Małe

– Wietrzychowice

2017-05-14

15:00

  • KLASA A GRUPA 4*

Kolejka

Gospodarz

Gość

Data

Godzina

22

Orzeł Lisia Góra

– Metal Tarnów

2017-05-20

17:00

24

Orzeł Lisia Góra

– Pogoria Pogórska Wola

2017-06-03

17:00

25

Orzeł Lisia Góra

– Rudka

2017-06-10

17:00

20

Ładna

– Metal Tarnów

2017-05-31

18:00

* daty spotkań Tuchovia II – LUKS Skrzyszów oraz Orzeł Lisia Góra – Zgłobice do ustalenia

 

  • KLASA B GRUPA 5

Kolejka

Gospodarz

Gość

Data

Godzina

21

FC Pawęzów

– Radar Łętowice

2017-05-17

18:00

  • KLASA B GRUPA 6

Kolejka

Gospodarz

Gość

Data

Godzina

17

Karwodrza

– Liwocz Szerzyny

2017-06-07

18:00

17

Olszyny

– Biała Lubaszowa

2017-06-07

18:00

17

Rzepiennik Strzyżewski

– Zryw Wielka Wieś

2017-06-07

18:00

17

KS Łękawica

– Tarnowiec

2017-06-07

18:00

  • I LIGA OKRĘGOWA JUNIOR STARSZY

Kolejka

Gospodarz

Gość

Data

Godzina

18

Ciężkowianka Cieżkowice

– Olimpia Wojnicz

2017-05-17

18:00

18

GOSiR Novi Rzezawa

– LUKS Skrzyszów

2017-06-07

18:00

20

LUKS Skrzyszów

– Cieżkowianka Cieżkowice

2017-05-24

18:00

  • II LIGA OKRĘGOWA JUNIOR MŁODSZY

Kolejka

Gospodarz

Gość

Data

Godzina

Olszynka Ołpiny

– Wierzchosławice Ostrów

2017-05-16

17:30

  • I LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY 1

Kolejka

Gospodarz

Gość

Data

Godzina

16

Ciężkowianka

– Trzciana 2000

2017-05-16

18:00

18

Cieżkowianka Cieżkowice

– Tarnovia Tarnów

2017-06-13

18:00

18

Dąbrovia Dąbrowa Tarn.

– Okocimski Brzesko

2017-06-06

18:00

18

Unia Tarnów

– Trzciana 2000

2017-05-23

17:00

  • II LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY GRUPA 1

Kolejka

Gospodarz

Gość

Data

Godzina

13

KS Tarnowiec

– Orzeł Lisia Góra

2017-06-10

11:00

  • II LIGA OKRĘGOWA TRAMPKARZY GRUPA 2

Kolejka

Gospodarz

Gość

Data

Godzina

11

Olszynka Ołpiny

– GKS Gromnik

2017-05-25

17:00

8

Olszynka Ołpiny

– Olszyny

2017-06-06

16:30

13

KS Ryglice

– Olszynka Ołpiny

2017-06-02

16:30

  • I LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW

Kolejka

Gospodarz

Gość

Data

Godzina

18

Dąbrovia Dąbrowa Tarn

– Iskra Tarnów

2017-06-07

17:00

  • II LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW GRUPA 1

Kolejka

Gospodarz

Gość

Data

Godzina

11

LUKS Skrzyszów

– Iskra Tarnów

2017-05-27

12:15

  • II LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW GRUPA 1

Kolejka

Gospodarz

Gość

Data

Godzina

9

MUKS TAP

– Lisek Lisia Góra

2017-05-20

10:00

8

MUKS TAP

– Unia Tarnów IV

2017-05-24

15:30