baner

pndd warsztarty tarnow 4-12

Data i miejsce:

Sobota, 24 czerwca 2017 || 9:30 – 17:30

Stadion KS Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Nieciecza 199
Cześć teoretyczna – sala konferencyjna
Cześć praktyczna – obiekty treningowe

Forma warsztatów:

Warsztatowy charakter szkolenia sprawia, że wszyscy uczestnicy biorą aktywny udział w procesie nauki. Rozmowa i wspólne wypracowywanie rozwiązań to klucz efektywnej nauki. Szkolenie łączy teorie przekazaną podczas warsztatów oraz praktykę z czynnym udziałem uczestników.

Tematyka:

Chcemy bardzo mocno skupić się na najmłodszych! Celowo zawęziliśmy przedział wiekowy, by przekazać jak najwięcej informacji na ten temat. Nie chcemy byś wyszedł z niedosytem, że czegoś zabrakło, że było za bardzo rozmyte albo nie przyda Ci się w pracy trenera. Temat i przedział wiekowy jest bardzo konkretny – tylko najmłodsi adepci piłki nożnej!

 • SPECYFIKA TRENINGU DZIECI – czym różni się trening 4 latków od 12 latków i dlaczego jest zupełnie inny niż trening starszych piłkarzy? Na czym się skupić przy najmłodszych i jak wykorzystać etap egocentryczny w ich życiu? Rozjaśnimy sytuację.
 • POSTAWA TRENERA – jak zachowywać się na treningu? Co robić przed i po zajęciach? Jaką „strategię” przyjąć podczas meczów i rozgrywek najmłodszych? Większość to wie, ale nie wszyscy wdrażają w życie, popracujemy nad tym!
 • KOMUNIKACJA Z DZIEĆMI – zupełnie inna niż z dorosłymi! Jak robić to dobrze? Jak dzięki słowom i gestom wykrzesać z dzieci to co najlepsze? Jak być dobrze odbieranym przez dzieci i stworzyć dobrą atmosferę na treningu. Jest kilka dróg, o których porozmawiamy.
 • ZABAWY I ĆWICZENIA PIŁKARSKIE – jakie wybrać i jak dostosować je do wieku ćwiczących? Na czym się skupić podczas konkretnych zadań? Co to są „coaching points” i dlaczego powinieneś stosować je w każdej zabawie czy ćwiczeniu? Jak jedna zabawa może posłużyć Ci do nauczania 10 różnych elementów? O tym wszystkim powiemy i pokażemy w praktyce na boisku. Chyba nie musimy Cię przekonywać, że w tym jesteśmy mocni.
 • FILARY KREATYWNOŚCI W DZIECIĘCEJ PIŁCE – czym tak naprawdę jest kreatywność w piłce nożnej? Jakie są filary kreatywności nad którymi musimy pracować z dziećmi? Jak stwarzać odpowiednie warunki do rozwoju kreatywności? O tym porozmawiamy na samym początku. Później popracujemy w małych grupach, wspólnie zbudujemy kilka zabaw, ćwiczeń i gier rozwijających kreatywność i wypróbujemy je na boisku podczas praktyki!
 • ROLA RODZICA W SZKOLENIU – temat bardzo zaniedbywany! Jaka jest jego rola i jak może pomóc Ci w szkoleniu podopiecznych? Jak go zaangażować? Jak przygotować spotkanie z rodzicami, by ułatwić sobie pracę? Zrobimy listę działań, które będziesz mógł wprowadzić u siebie na treningu.

 

Program warsztatów:

[table “219” not found /]

Prowadzący:

Jakub Śpiegowski, Michał Stolarski, Mateusz Grygorowicz. Razem mamy prawie 20 lat doświadczenia w pracy z dziećmi i prowadzeniu treningów piłki nożnej z najmłodszymi. Wspólnie prowadzimy PNDD.pl i jeśli chcesz wiedzieć więcej to zapraszamy do strony O NAS.

pilkanoznadladzieci.pl

Dla kogo:

Warsztaty skierowane są do trenerów piłki nożnej w szczególności pracujących z dziećmi i młodzieżą, koordynatorów klubów sportowych, animatorów sportu,  nauczycieli, pedagogów oraz rodziców zainteresowanych wspieraniem rozwoju sportowego swoich dzieci.

Cena: 90 zł

Cena zawiera:

 • ponad 8 godzin warsztatów szkoleniowych (teoria, zajęcia praktyczne czynnym udziałem uczestników)
 • Certyfikat ukończenia warsztatów
 • Materiały szkoleniowe w formie elektronicznej
 • Skrypt warsztatów
 • Przerwę kawową
 • Specjalny zestaw do notatek dla trenera

Rynkowa cena szkolenia w innym terminie wynosi 269 zł ! Zachęcamy do skorzystania z okazji !

Zapisy

Cena szkolenia wynosi 90 zł. Płatne przelewem do 3 dni od przesłania zgłoszenia.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 21 czerwca 2017 r. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin Warsztatów – Piłka Nożna dla Dzieci w Tarnowie – TUTAJ

Zapisy obywają się drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeń.

>> FORMULARZ ZGŁOSZENIA <<

DANE KONTAKTOWE

Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Boya-Żeleńskiego 4a
33-100 Tarnów

Rachunek bankowy: Krakowski Bank Spółdzielczy o/Tarnów

75 8591 0007 0300 0296 1284 0001

Tytuł: Imię i nazwisko/warsztaty-pndd

Koordynator Szkolenia: Bartosz Nakończy
wydzialszkolenia@ozpn.tarnow.pl
tel. 600 142 911

Więcej szczegółów na stronie na temat warsztatów – PIŁKA NOŻNA DLA DZIECI

Materiały Wideo – Podcast PNDD