DNI TALENTU AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW

1307-zoomW dniach 02 – 04  oraz 09 – 11 czerwiec 2017 r., w kompleksie Orlik przy Szkole Podstawowej Nr 5 w Tarnowie ul. Skowronków 8, odbędą się Dni Talentu, podczas których zarówno chłopcy jak i dziewczęta będą mogli sprawdzić swoje piłkarskie umiejętności (w razie niesprzyjających warunków pogodowych Dni Talentu odbędą się w hali sportowej Gimnazjum Nr 4, ul. Bitwy pod Studziankami 5). Nasi trenerzy poprzez specjalnie przygotowane testy sprawnościowe wyłonią dzieci, które wezmą udział w nieodpłatnym cyklu szkoleniowym w ośrodku Akademii Młodych Orłów. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę trenerską w oparciu o wytyczne PZPN.

Szczegółowy plan Dni Talentu Akademii Młodych Orłów w Tarnowie

Dni Talentu AMO Tarnów 02- 04.06.2017

Dni Talentu AMO Tarnów 09 -11.06 2017

Uwaga: załączone do ogłoszenia formularze (oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego o stanie zdrowia dziecka oraz oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego o wyrażeniu zgody na udział dziecka w Dniach talentu do Akademii Młodych Orłów) należy wypełnić i złożyć
u trenerów podczas zapisów w określonych dniach i godzinach.

Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone na stronie www.laczynaspilka.pl, www.tarnow.pl oraz www.ozpn.tarnow.pl

Więcej informacji o założeniach Programu AMO uzyskać można na stronie https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow.html lub u trenerów prowadzących zajęcia w ramach AMO:

p. Wojciech Klich – trener koordynator: tel. 517 778 992, e-mail wojciechklich@poczta.fm

p. Grzegorz Tyl – II trener: tel. 606 370 263, e-mail gtyl@op.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.