Komunikat WG TOZPN FINAŁ PUCHARU POLSKI na szczeblu TOZPN w sezonie mistrzowskim 2016/2017

tozpnWydział Gier TOZPN informuje, że w dniu 18.05.2017 ustalono datę Finału rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu TOZPN. Spotkanie pomiędzy drużynami Strażak Mokrzyska – MKS Tarnovia Tarnów odbędzie się w 24 maja 2017 o godz. 17:30 na stadionie w Mokrzyskach.

L.P.

Gospodarz

Gość

Termin meczu

1

Strażak Mokrzyska (OKR)

MKS Tarnovia Tarnów (IV)

24.05.2017 godzina 17:30

Zwycięzca spotkania awansuje do Półfinału Finału Pucharu Polski na szczeblu MZPN, gdzie spotka się z najlepszymi zespołami  eliminacji PP na szczeblu Okręgu Kraków, OZPN Nowy Sącz oraz Małopolski Zachodniej. Spotkania odbędą się w czerwcu br.

DO WIADOMOŚCI :

Rozgrywki prowadzone są zgodnie z obowiązującymi przepisami PZPN, m.in. :

  • Drużyny biorące udział w zawodach o Puchar Polski uprawnione są do wymiany 4 zawodników przez cały okres gry, w tym bramkarza

  • W zawodach o Puchar Polski nie jest wymagany udział zawodnika młodzieżowca.

  • Kary otrzymane w Pucharze Polski nie liczą się w meczach mistrzowskich (ligowych). Karę dyskwalifikacji, stanowiącą zakaz uczestnictwa w określonej ilości meczów, za przewinienie popełnione w danych rozgrywkach pucharowych, wykonuje się w danych rozgrywkach pucharowych. Organ dyscyplinarny może rozszerzyć karę dyskwalifikacji na inne klasy rozgrywkowe, w których klub aktualnie występuje.

  • Karę dyskwalifikacji stanowiącą zakaz uczestnictwa w określonej liczbie meczów za przewinienie popełnione w rozgrywkach pucharowych, nie wykonaną w edycji rozgrywek pucharowych, w której popełniono przewinienie dyscyplinarne, wykonuje się w kolejnych edycjach rozgrywek. Wykonanie kary może również nastąpić zgodnie z Art. 20 § 2 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN.

  • Drużyny: Wolanii Wola Rzędzińska oraz Tarnovia Tarnów dokooptowane zostaną do rozgrywek od II rundy. Drużyna Unii Tarnów zostanie dokooptowana do rozgrywek od III Rundy.

  • Zgodnie z orzeczeniem Wydziału Dyscypliny TOZPN z dnia 25.05.2016 na Klub MKS Tarnovia Tarnów zostały nałożone kary: Zakazu rozgrywania meczów z udziałem publiczności drużyny seniorów w Pucharze Polski w sezonie 2016/2017 – Art. 64 §1 ust. 10 pkt.3 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN z dnia 23.02.2016 roku

Regulamin do pobrania poniżej:

Regulamin Rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu MZPN na sezon 2016/2017

Wydział Gier TOZPN