Trwają rozgrywki Ligi Małych Orłów ! Galeria Zdjęć

Tarnów, Nieciecza, Brzesko, Zakliczyn, Dębno, Wojnicz…. i wiele innych miejscowości. Co je łączy ? We wszystkich tych miejscach obywają się turnieje szkoleniowe Ligi Małych Orłów TOZPN. Są to rozgrywki dla najmłodszych adeptów piłki nożnej czyli dzieci w wieku 4 – 11 lat organizowane przez Wydział Szkolenia TOZPN. W rekordowej rundzie wiosennej 2017 do rywalizacji zgłosiło się ponad 140 zespołów, a na co dzień w meczach uczestniczy blisko 1500 zawodników i zawodniczek.

Turnieje szkoleniowe, odbywają się dwa razy w miesiącu i  służą przede wszystkim wymianie doświadczeń, wniosków szkoleniowych, a także organizacyjnych Klubów Sportowych zaangażowanych w szkolenie piłkarskie najmłodszych. Gospodarz każdego turnieju przygotowuje festiwal piłkarski dla dzieci, którego głównym założeniem jest porównywanie rozwoju młodych, nauka gry w piłkę nożną bez presji na wynik (brak tabel i wyników), a także propagowanie idei fair play i szacunku dla przeciwnika.

Wszystkie mecze odbywają się ściśle wg Unifikacji PZPN z 2016 roku. Ponadto podczas meczów kładziemy szczególny nacisk na rozpowszechnianie właściwych zachowań trenerów w stosunku do siebie, zawodników i sędziów.

Dodatkowo zachęcamy wszystkich rodziców, trenerów, koordynatorów szkolenia do polubienia i śledzenia oficjalnego profilu rozgrywek na Facebook – na którym oprócz licznych galerii zdjęć z turniejów zamieszczane są wartościowe treści i materiały dla opiekunów najmłodszych zawodników pomagające w ich harmonijnym piłkarskim, sportowym i społecznym rozwoju.

>> OFICJALNE KONTO FB UCZY NAS PIŁKA <<
Like
GALERIA ZDJĘĆ

fot. Błękitni Tarnów

IMG_1034

IMG_0899

Za małe upominki i nagrody dla uczestników dziękujemy firmie PANINI Polska dystrybutorowi kart kolekcjonerskich Road to 2018 FIFA World Cup Russia™ Andrenalyn XL™

Panini_Group_logo.svg