MKS Tarnovia Tarnów z Pucharem Polski na szczeblu TOZPN

Rzuty karne musiały rozstrzygnąć o tym, kto zdobędzie Puchar Polski w okręgu tarnowskim. W rywalizacji trzeciej ekipy tarnowskiej okręgówki z czwartoligowcem, mogło dojść do niespodzianki.

W pojedynku Strażaka Mokrzyska z Tarnovią, pierwsi do bramki już niedługo po pierwszym gwizdku arbitra trafili gospodarze. Jednak w 25 minucie wyrównała Tarnovia po golu Rafała Zegara. W drugiej połowie obie ekipy nie zdołały umieścić futbolówki w bramce rywala i o wszystkim rozstrzygnęły rzuty karne. Tu w głównej roli wystąpili bramkarze obu ekip, jednak w tym elemencie gry lepiej wypadli piłkarze z Tarnowa, wygrywając 3:2.

GOL_9511

GOL_9571

GOL_9556

Pamiątkowe puchary oraz sprzęt sportowy dla drużyn, które spotkały się w finale Pucharu Polski na szczeblu Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej wręczali Prezes TOZPN Zbigniew Jurkiewicz oraz Wiceprezes Jerzy Sysło.