Ruszają Dni Talentu Akademii Młodych Orłów. Chłopcy i dziewczęta zainteresowane uczestnictwem w cyklu nieodpłatnych treningów piłkarskich powinni zgłosić się na testy kwalifikacyjne, które potrwają od 2 do 4 oraz od 9 do 11 czerwca. Testy zaplanowano na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 5. W razie niepogody odbędą się one w Gimnazjum nr 4.

Młodzi adepci piłki nożnej zostaną podzieleni na trzy kategorie wiekowe: skrzatów (6-7 lat), żaków młodszych/żaków (8-9 lat) oraz orlików młodszych/orlików (10-11 lat). Treningi będą odbywać się dwa razy w tygodniu dla każdej grupy w poszczególnej kategorii wiekowej. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę trenerską w oparciu o wytyczne PZPN.

Aby móc wziąć udział w testach, należy zapoznać się z regulaminem akademii, wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia dziecka oraz o zgodę na udział w „Dniach Talentu”. Pamiętajmy, że wszystkich kandydatów obowiązuje płaskie obuwie, odpowiednie do gry na „Orliku”.

Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone na stronie www.laczynaspilka.pl, www.tarnow.pl oraz www.ozpn.tarnow.pl

Więcej informacji o założeniach programu AMO uzyskać można pod tym linkiem lub u trenerów prowadzących zajęcia w ramach AMO:

Wojciech Klich – trener koordynator: tel. 517 778 992, e-mail wojciechklich@poczta.fm

Grzegorz Tyl – II trener: tel. 606 370 263, e-mail gtyl@op.pl