Drużyna LZS Olesno wycofana z rozgrywek I Ligi Okr. Juniorów Młodszych

tozpnWydział Gier TOZPN informuje, że  związku z nierozegraniem przez zespół LZS Olesno trzeciego spotkania z winy klubu, drużyna zgodnie z Regulaminem Młodzieżowych Rozgrywek Piłkarskich Juniorów Starszych i Młodszych, Trampkarzy i Młodzików Małopolskiego Związku Piłki Nożnej zostaje wycofana z dalszych rozgrywek w sezonie 2016/2017.

Wyniki uzyskane na boisku przez LZS Olesno zalicza się do punktacji, natomiast w pozostałych nierozegranych meczach, przyznaje się walkowery dla przeciwników, a drużyna wycofana zostanie sklasyfikowana na ostatnim miejscu w tabeli końcowej.

Zgodnie z Regulaminem Młodzieżowych Rozgrywek Piłkarskich Juniorów Starszych i Młodszych, Trampkarzy i Młodzików Małopolskiego Związku Piłki Nożnej zostaje wycofana z dalszych rozgrywek w sezonie 2016/2017, 15 pkt 2 „drużyna klubu, która w trakcie rozgrywek nie rozegra z własnej winy trzech wyznaczonych spotkań mistrzowskich, zostanie automatycznie i niezależnie od sankcji finansowych wycofana z dalszych rozgrywek i od następnego sezonu przesunięta niżej o dwie klasy rozgrywkowe bez względu na ilość zdobytych punktów.
Zgodnie z § 15 pkt 4, „weryfikację spotkań drużyn wycofanych przeprowadza się następująco:
a. w przypadku rozegrania mniej niż 50 % spotkań, anuluje się wyniki dotychczasowych spotkań tej drużyny,
b. w przypadku rozegrania 50 % lub więcej spotkań, zalicza się do punktacji wyniki uzyskane na boisku, natomiast w pozostałych nierozegranych meczach, przyznaje się walkowery dla przeciwników, a drużyny wycofane zostaną sklasyfikowane na ostatnich miejscach w tabeli końcowej.”