Turniej Finałowy Ligi Małych Orłów !

Trenerzy, dzieci, rodzice i kibice piłki nożnej ! Już teraz przyszykujcie się na Turniej Finałowy Ligi Małych Orłów !

Impreza wystartuje na obiektach Klubu Bruk-Bet Termalica Nieciecza 25 czerwca o godzinie 9:00!

Już za nieco ponad tydzień nasi najmłodsi zawodnicy będą obchodzili swoje piłkarskie święto! Turniej Finałowy Ligi Małych Orłów to wydarzenie, które jest podsumowaniem całorocznej rywalizacji w licznych turniejach szkoleniowych drużyn złożonych z dzieci w wieku 4-11 lat, podzielonych na trzy kategorie wiekowe: Skrzatów, Żaków i Orlików. Impreza to okazja do świętej zabawy dla całej rodziny, gry w piłkę, wręczenia  pamiątkowych medali i wyróżnienia za cały sezon pełen piłkarskich emocji . Dzieci już teraz mogą się szykować na przeróżne atrakcje!

Turniej Finałowy Ligi Małych Orłów jest organizowany przez Wydział Szkolenia Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej przy współpracy z KS Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Tegoroczna impreza odbędzie się na obiektach treningowych „Słoni” w Niecieczy (Nieciecza 1999) w niedzielę 25 czerwca. Początek o godzinie 9:00!

Turniej obywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta i Starosty Tarnowskiego.

Co będzie czekało na uczestników? Mnóstwo dobrej zabawy! Dzieci będą mogły się sprawdzić w turnieju piłkarskim, wziąć udział w zabawach w specjalnie przygotowanej strefei Decathlon, na zjeżdżalniach, dmuchanych zamkach, konkursach plastycznych i wielu innych atrakcjach. Po prostu będzie się działo!

Dla rodziców i kibiców mamy przygotowane specjalne warsztaty dotyczące obszarów: pierwszej pomocy przedmedycznej, odżywiania w sporcie oraz psychologi w sporcie dzieci i młodzieży Jak stworzyć zwycięską drużynę na linii rodzic- trener zawodnik ?

Kibiców zainteresuje fakt, że o godzinie 15:00 rozpocznie się mecz barażowy o awans do Centralnej Ligi Juniorów pomiędzy drużynami juniorów KS Bruk-Bet Termalica Nieciecza i MOSP Białystok.


Przez cały czas trwania turnieju będzie dostępna strefa cateringowa w której będzie można zakupić coś na ząb a  najwierniejszych kibiców KS Bruk-Bet Termalica  zaprasza sklep kibica.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny do przybycia na jedyny TAKI Turniej ! Turniej Finałowy Ligi Małych Orłów ! Wstęp wolny!

Terminarz gier, podział na grupy i układ boisk