Terminarze gier, podział na grupy i układ boisk

Wydział Szkolenia TOZPN zaprasza do zapoznania się z podziałem na grupy, terminarzami gier, układem boisk i dodatkowymi informacjami związanymi z Turniejem Finałowym Ligi Małych Orłów odbywającym się 25 czerwca na obiektach treningowych Bruk – Bet Termalica Nieciecza.

Terminarze gier, podział na grupy i układ boisk

Miejsce Turnieju:

Obiekty treningowe Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Nieciecza 199, 32-240 Żabno
Kompleks boisk znajduję się po prawej stronie Głównego Stadionu Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Parking – znajduje się bezpośrednio przed boiskami treningowymi.

O godz. 9:00 dla I tury oraz o godz. 14:00 dla drugiej tury rozpoczynają się pierwsze spotkania więc prosimy o punktualne przybycie !!

Każda drużyna zgłasza się do biura zawodów aby zostawić listę zawodników i dokonać rejestracji.

Każda grupa rozgrywa swoje spotkania na przypisanym boisku więc prosimy o pilnowanie godzin rozpoczęcia spotkań i nie oddalanie się na inne boiska. Brak drużyny o wyznaczonej porze automatycznie będzie skutkowało skróconym czasem gry w danym spotkaniu.

Większe przerwy między meczami będzie można wykorzystać na wizytę w strefie zabaw czynnej od godz. 11:00.

Do przebywania na płytach boisk upoważnieni są jedynie zawodnicy i trenerzy – posiadający specjalne opaski. Rodzice i pozostali kibice będą mieli dostęp do trybun oraz korytarzy między boiskami.

Do dyspozycji wszystkich zarówno uczestników jak i kibiców będzie specjalna strefa cateringowa z grillem, zimnymi napojami, watą cukrową i innymi smakołykami.

Obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia jedzenia na płytę boiska.

Wszystkie dzieci – również te nie biorące udziału w Turnieju Finałowym będą miały możliwość korzystania z atrakcji i zabaw w specjalnej strefie.

Spotkania będą prowadzone dla każdej kategorii wiekowej zgodnie z Unifikacją Organizacji Współzawodnictwa i Szkolenia Dzieci i Młodzieży w Piłce Nożnej.