Komunikat WG – tabele końcowe, awanse i spadki sezon 2016/2017

Wydział Gier TOZPN zaprasza do zapoznania się z końcowymi tabelami rozgrywek seniorów oraz młodzieżowych prowadzonych w sezonie 2016/2017, a także wykazem awansów i spadków.

SENIORZY

IV Liga Grupa Wschód

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1MKS Limanovia Limanowa3067207383:31
2Barciczanka Barcice3061187551:19
3Poprad Muszyna3060179455:35
4Watra Białka Tatrzańska3059178560:28
5Lubań Maniowy30461371054:43
6Wolania Wola Rzędzińska3045129956:44
7Poprad Rytro30411011945:39
8GKS Drwinia30391161333:39
9Tarnovia Tarnów3036991236:38
10BKS BOCHNIA30351051546:57
11Tymbark Tymbark30348101245:48
12Glinik Gorlice3033961536:52
13Orkan Szczyrzyc3033961543:63
14Skalnik Kamionka Wielka3029921931:66
15Sokół Borzęcin 3024661843:77
16Jadowniczanka Jadowniki3021561939:77
aktualizacja 23.06.2017

Awans do baraży o III Ligę Grupa 4: MKS Limanovia Limanowa

Spadkiem objęte drużyny z miejsc 13-16: Orkan Szczyrzyc, Skalnik Kamionka Wielka, Sokół Borzęcin, Jadowniczanka Jadowniki

Klasa Okręgowa Grupa 1

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Polan Żabno2663203367:26
2Rylovia Rylowa2647145741:29
3Okocimski Klub Sportowy26451112346:24
4Olimpia Wojnicz26401010649:38
5Olimpia Kąty2639109754:52
6Strażak Mokrzyska26391231048:38
7Orzeł Dębno263598943:46
8Pagen Gnojnik26351121345:50
9LUKS Radłovia Radłów2634971038:41
10Dunajec Zakliczyn2632951248:45
11Olimpia Bucze2630861141:50
12Naprzód Sobolów2630931441:66
13Dunajec Mikołajowice2620551642:71
14Górnik Siedlec2612261818:51
aktualizacja 06.07.2017

 

Awans IV Ligi Grupa Wschodnia: MLKS Polan Żabno

Spadkiem objęte drużyny z miejsc 11-14: Olimpia Bucze, Naprzód Sobolów, Dunajec Mikołajowice, Górnik Siedlec

Klasa Okręgowa Grupa 2

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1BRUK-BET Termalica Nieciecza26682150124:12
2Tuchovia Tuchów26662132132:15
3Gromnik2661201577:36
4Nowa Jastrząbka2643134945:40
5Wisła Szczucin26421331066:41
6Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska2640117838:51
7Ciężkowianka Ciężkowice26381221245:51
8Śmigno26381221254:64
9Zorza Zaczarnie26341111445:69
10Victoria Koszyce Małe2630931434:59
11Dunajec Zbylitowska Góra2625741532:58
12Łukovia Łukowa2621631736:79
13Wietrzychowice2616441839:89
14Ikar Odporyszów262022414:117
aktualizacja 23.06.2017

Awans IV Ligi Grupa Wschodnia: KS Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Spadkiem objęte drużyny z miejsc 13-14: LKS Wietrzychowice, Ikar Odporyszów

Klasa A Grupa 4

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Metal Tarnów26672141101:25
2LUKS Skrzyszów2661194392:37
3Zgłobice2648146662:45
4Pogoria Pogórska Wola2647152982:53
5Koszyce Wielkie26461511096:62
6Pogórze Pleśna2641125945:47
7Tuchovia Tuchów II26411321163:64
8Olszynka Ołpiny26371211352:52
9Ładna Ładna2632951270:64
10Orzeł Lisia Góra26321021446:64
11Radlna2626751456:67
12Ryglice2620551636:72
13KS Niwka2615431940:89
14Rudka269232128:128
aktualizacja 23.06.2017

Awans do Klasy Okręgowej: KS Mtal Tarnów, LUKS Skrzyszów

Spadkiem objęte drużyny z miejsc 13-14: KS Niwka, LKS Rudka

Klasa B Grupa 5

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Gosłavia Gosławice2459192380:35
2Bobrovia Bobry Bobrowniki Małe24581914100:31
3Szynwałd 2452164496:40
4PAWĘZÓW2452171674:36
5Iskra Tarnów2450162667:41
6Dębina Łętowska24331031186:68
7Łęgovia Łęg Tarnowski2431941162:68
8Radar Łętowice2429851149:57
9Wierzchosławice-Ostrów2427831365:75
10TAR-KRUSZ ZABAWA2421631536:75
11Błękitni Tarnów2417451541:83
12Orzeł Miechowice Małe2413411931:107
13Biała w Białej248222031:102
aktualizacja 23.06.2017

Awans do Klasy A: LKS Gosłavia Gosławice, LKS Bobrovia Bobry Bobrowniki Małe (awans po barażu)

Klasa B Grupa 6

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Biała Lubaszowa2256182258:13
2KS ŁĘKAWICA2255181380:26
3Zryw Wielka Wieś2253172355:22
4Siemiechów2242140872:37
5Olszyny2240131885:37
6Więckovia2230931052:53
7Alfa Siedliska2226821250:47
8Rzepiennik Strzyżewski2225741137:50
9Liwocz Szerzyny2223721339:70
10Tarnowiec2223721348:52
11Rzuchowa228221822:68
12Karwodrza224112024:147
aktualizacja 23.06.2017

Awans do Klasy A: Biała Lubaszowa


LIGI MŁODZIEŻOWE

I Liga Okręgowa Junior

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1BKS BOCHNIA26702312148:25
2Unia Tarnów2654180897:39
3Tarnovia Tarnów2651163798:39
4Okocimski Klub Sportowy2647145775:49
5Orzeł Lisia Góra2641125964:61
6Ciężkowianka Ciężkowice26381151050:50
7Olimpia Wojnicz26371211358:86
8WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ26341111448:67
9LUKS Skrzyszów26321021456:73
10GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA2630931454:77
11Czarni Kobyle2628841435:100
12Polan Żabno2626821663:92
13Victoria Koszyce Małe2625741557:72
14Brzoza Brzezówka2613341927:100
aktualizacja 07.07.2017

Awans do MLJS: BKS Bochnia

Spadkiem objęte drużyny z miejsc 13-14: LKS Victoria Koszyce Małe, Brzoza Brzezówka

I Liga Okręgowa Junior Młodszy

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Gromnik1838122456:24
2Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska1836106277:34
3Wolania Wola Rzędzińska1834111669:25
4Promień Mikluszowice1831101742:37
5Unia Tarnów182790947:69
6Szynwałd 182682858:60
7Dunajec Zakliczyn182682831:51
8Trzciana 2000182473840:43
9Tuchovia Tuchów1817521140:59
10LZS Olesno (Wycofana z rozgrywek)18101179:67
aktualizacja 23.06.2017

Awans do baraży o MLJM: GKS Gromnik (brak awansu)

Spadek: LZS Olesn

I Liga Okręgowa Trampkarzy

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Wolania Wola Rzędzińska2664211486:24
2Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS2661201598:28
3Tarnovia Tarnów 2656182678:28
4Trzciana 20002653172771:41
5MUKS TARNOWSKA AKADEMIA PIŁK.2652171882:29
6Ciężkowianka Ciężkowice26411321142:36
7Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska26371141141:63
8Czarni Kobyle26351051169:74
9Tuchovia Tuchów26321021465:64
10Okocimski Klub Sportowy2631941347:67
11Unia Tarnów 2629921544:68
12Polan Żabno2621631741:71
13Aslan Jadowniki2610242021:103
14LZS Olesno267212329:118
aktualizacja 23.06.2017

Awans do MLT: LKS Wolania Wola Rzędzińska

Spadkiem objęte drużyny z miejsc 12-14: Polan Żabno, Aslan Jadowniki, LZS Olesno

I Liga Okręgowa Młodzików

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Okocimski Klub Sportowy26722330102:8
2MOSiR Bochnia2656182695:30
3Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska26521718100:45
4Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS2649161962:42
5GKS Drwinia2648153860:36
6Wolania Wola Rzędzińska26481538100:49
7Tarnovia Tarnów2643134956:45
8Iskra Tarnów26381151068:56
9WKS SZRENIAWA2631941345:63
10Unia Tarnów I2625741541:58
11Unia Tarnów II2624731630:57
12Piast Czchów2623721737:95
13LUKS Radłovia Radłów2611322133:158
14KS ŁĘKAWICA (Wycofana z rozgrywek)26721237:94
aktualizacja 23.06.2017

Awans do MLM: OKS Okocimski Brzesko

Spadkiem objęte drużyny z miejsc 11-14: KS ZKS Unia Tarnów II, Piast Czchów, LUKS Radłovia Radłów, KS Łękawica

II Liga Okręgowa Junior

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Szynwałd 2041132598:47
2Pogórze Pleśna2040131668:44
3Metal Tarnów2037121771:49
4Zorza Zaczarnie202884834:58
5Iskra Tarnów2022711245:63
6Pogoria Pogórska Wola207211723:78
aktualizacja 23.06.2017

Awans do I Ligi Okręgowej Juniorów: LKS Szynwałd

II Liga Okręgowa Junior Młodszy

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1MUKS TAP TARNÓW1439130171:6
2Olszynka Ołpiny1436120242:8
3Liwocz Szerzyny142480657:37
4Olimpia Wojnicz142480631:31
5Wierzchosławice-Ostrów141961731:33
6LUKS Radłovia Radłów141442831:40
7Radlna1410311025:55
8Rzepiennik Strzyżewski140001412:90
aktualizacja 23.06.2017

 

Awans do I Ligi Okręgowej Juniorów Młodszych: MUKS TAP Tarnów

II Liga Okręgowa Trampkarzy Grupa 1

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Iskra Tarnów1436120262:22
2Szynwałd 1433110371:18
3Pogoria Pogórska Wola142682444:22
4Metal Tarnów142473445:24
5Victoria Koszyce Małe141954525:30
6Lisek Lisia Góra141442844:44
7LUKS Skrzyszów1410311021:61
8Tarnowiec14000144:95
aktualizacja 23.06.2017

II Liga Okręgowa Trampkarzy Grupa 2

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1UKS PLEŚNA1440131078:15
2Dunajec Zakliczyn1437121192:14
3Ryglice142790558:27
4Gromnik142480655:39
5Olszynka Ołpiny141442823:59
6OMEGA RZUCHOWA141341933:55
7Olszyny1410311026:62
8Alfa Siedliska (Wycofana z rozgrywek)14000145:99
aktualizacja 23.06.2017

 

Awans do I Ligi Okręgowej Trampkarzy: Iskra Tarnów (awans po barażu)

II Liga Okręgowa Młodzików Grupa 1

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1UKS WESTOVIA I1233110168:8
2Unia Tarnów III1230100275:8
3Iskra Tarnów 122480444:46
4Wolania Wola Rzędzińska 121651640:48
5Koszyce Wielkie121240824:32
6LUKS Skrzyszów12930918:66
7Wierzchosławice-Ostrów121011112:73
aktualizacja 23.06.2017

II Liga Okręgowa Młodzików Grupa 2

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Olimpia Wojnicz1435112182:30
2Pogoria Pogórska Wola142891449:28
3Lisek Lisia Góra142682442:28
4Unia Tarnów IV142271659:29
5MUKS TAP TARNÓW II142271646:39
6PAWĘZÓW141341930:83
7UKS WESTOVIA II149301126:41
8Dunajec Mikołajowice149301117:73
aktualizacja 23.06.2017

II Liga Okręgowa Młodzików Grupa 3

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Dunajec Zakliczyn14391301104:10
2Ciężkowianka Ciężkowice14341112101:13
3Tuchovia Tuchów1431101361:18
4Ryglice142271644:55
5UKS PLEŚNA141341931:51
6GAS - ROZWÓJ SZERZYNY -20151412401024:117
7Radlna147211111:65
8Szynwałd 147211112:59
aktualizacja 23.06.2017

 

Awans do I Ligi Okręgowej Młodzików: UKS Westovia Tarnów, Dunajec Zakliczyn (awans po barażu)