Bramka BOWNET 3×1,55 m – specjalna oferta

Firma Bownet producent przenośnych bramek i piłkochwytów (w opinii wielu trenerów są to najlepsze produkty na rynku) za pośrednictwem Oficjalnego Dystrybutora w Polsce firmy ABC Futbolu pragnie przedstawić Państwu wyjątkową ofertę na przenośną Bramkę piłkarską o wymiarach 3 x 1,55m zgodna z wymiarami Unifikacji PZPN dla kategorii wiekowej ŻAK.

Z naszych produktów korzystają czołowe federacje i kluby piłkarskie na Świecie. Atutem bramek Bownet jest autorska oryginalna konstrukcja, która była doskonalona przez 8 lat dzięki współpracy z trenerami. Mobilne, stabilne, wytrzymałe i bezpieczne takie są bramki Bownet. Dodatkowym atutem bramek jest fakt, że elementy bramki są wymienne a części zamienne zawsze dostępne. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klubów piłkarskich w Polsce Centrala Firmy Bownet w Stanach Zjednoczonych zdecydowała o wysłaniu na rynek Polski partii bramek z maksymalnie obniżoną marżą tak by trenerzy mieli możliwość nabycia oryginalnych produktów a nie podróbek, które są bardzo słabej jakości i mają wiele błędów konstrukcyjnych.

Nasza bramka zostaje przeceniona z 1270 zł brutto na 950 zł brutto.  Ilość bramek w promocyjnej cenie niestety jest ograniczona. Wyjątkowa oferta została jako pierwsza stworzona dla Klubów Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Promocja obowiązuje do wyczerpania partii promocyjnej.  Bramki będą dostępne już w pierwszych dniach września. W załączniku przesyłamy specyfikację techniczną bramki.

Zamówienia prosimy kierować na adres adam@abcfutbolu.net.pl lub przez nasz sklep www.sklep.abcfutbolu.net.pl. który jest oficjalnym dystrybutorem marki Bownet w Polsce. Kontakt tel Adam Boroń: 609-942-067.

Ofertę przygotowała centrala firmy Bownet w Stanach Zjednoczonych:
Bownet Sports Corporate Office & West Coast Warehouse
4690 Calle Quetzal
Camarillo Ca 93012

za pośrednictwem:
Oficjalnego Dystrybutor i przedstawiciela marki Bownet w Polsce.
ABC FUTBOLU – Adam Boroń
www.sklep.abcfutbolu.net.pl
Facebook: Bownet Futbol Polska