Kurs trenerski Grassroots C Tarnów

Komisja Edukatorów  Małopolskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że przedłużono zapisy  kurs trenerski GRASSROOTS C, który odbędzie się w okresie 13.04.18-14.07.2018 r.  w Tarnowie. Proces aplikacji potrwa do 15 stycznia 2018 r.

Dyplom Grassroots C uprawnia do prowadzenia jako pierwszy trener zespołów uczestniczących w rozgrywkach od A klasy do klas niższych oraz zespołów młodzieżowych od D1 do G2.

Szczegóły i aplikacje na ten kurs wyłącznie przez portal pzpn24.pzpn.pl do 15.01.2018 r.

Więcej informacji w rozwinięciu lub pod adresem e-mail: wydzialszkolenia@ozpn.tarnow.pl

Składanie wniosków odbywa się wyłącznie poprzez platformę PZPN24 dostępną pod adresem www.pzpn24.pzpn.pl .

Przypominamy o konieczności posiadania konta w celu: aplikacji na kurs podwyższający kwalifikacje, przedłużenia ważności licencji oraz uczestnictwa w kursokonferencji.
* Przewodnik TUTAJ

Nowe wytyczne odnośnie licencjonowania trenerów znajdują się w nowej uchwale w sprawie licencji trenerskich. Jej pełną treść można znaleźć TUTAJ.


Profil trenera

Trener UEFA C to pierwszy stopień na drodze zdobywania kwalifikacji trenerskich wg wytycznych Konwencji Trenerskiej UEFA oraz Karty Grassroots UEFA. Zasób wiedzy i umiejętności trenera UEFA C określają zakres jego kompetencji w pracy szkoleniowej z zespołami dziecięcymi i amatorskimi seniorów niższego szczebla.

Najbardziej istotnym przesłaniem trenera pracującego na tym poziomie winno być upowszechnianie piłki nożnej, zachęcanie dzieci do gry w piłkę nożną, stwarzanie utalentowanym dzieciom możliwości dalszego rozwoju.