XII Turniej Piłkarski Juniorów o Puchar im. gen. Monda

Małopolski Związek Piłki Nożnej dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada zorganizował XII Turniej Piłkarski Juniorów o Puchar im. Generała Bernarda Monda (r. 2001 i młodsi).

Na obiektach Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Nowej Hucie przy ul. Ptaszyckiego zaprezentowały się reprezentacje Krakowa, Nowego Sącza, Tarnowa i zachodniej Małopolski. Najlepszy okazał się Kraków, który w finale wygrał z Nowym Sączem 3-0.

Półfinały:
Kraków – Małopolska zachodnia 8-1
Tarnów – Nowy Sącz 2-2, karne 4-5

Mecz o 3. miejsce:
Małopolska zachodnia – Tarnów 2-1

Mecz o 1. miejsce:
Kraków – Nowy Sącz 3-0 (1-0)
Bramki: Janik (karny), Janiczak, Dziadkowiec

Najlepsi zawodnicy w swoich drużynach:
Kraków: Dariusz Partyka
Nowy Sącz: Szymon Tokarz
Małopolska zachodnia: Grzegorz Kons
Tarnów: Daniel Kanarek

Mecze sedziowali: Radosław Wilk, Jakub Boligłowa, Patryk Kozień (KS Kraków), Marcin Mróz, Kamil Tyliba, Kamil Mucha (KS Olkusz).

Kraków
Kamil Broda (Wisła Kraków), Konstanty Karagiannakos (Garbarnia Kraków) – Kacper Durda, Jan Dziadkowiec, Sławomir Chmiel, Szymon Windys, Jakub Janik, Dariusz Partyka, Wiktor Szywacz, Konrad Konik, Dawid Jampich, Jakub Zawada, Grzegorz Janiczak, Kamil Pachel, Dawid Muniak (wszyscy Wisła Kraków), Antoni Suwała, Dominik Wójcik, Piotr Sabat (wszyscy Garbarnia Kraków).
Trenerzy: Łukasz Szewczyk, Adrian Filipek.

Małopolska zachodnia
Łukasz Kubera, Sebastian Sikora (obaj PUKS Karol Wadowice), Szymon Rusinek (Huragan Inwałd), Mateusz Stachnik (Lachy Lachowice), Arkadiusz Witek (Jałowiec Stryszawa), Grzegorz Kons (Wisła Łączany), Albert Ryska (Nadwiślan Gromiec), Szymon Bugdalski, Kacper Blaszke, Dawid Woźniak (MKS Trzebinia), Karol Piechota, Kacper Klechowski (Fablok Chrzanów), Wojciech Gonszcz, Jakub Ludwinek, Konrad Nędza (Unia Oświęcim), Dawid Woźniak, Maciej Miętka, Dawid Ćwiertnia (Zatorzanka Zator).
Trenerzy: Antoni Gawronek, Marian Pamuła, Marek Kołodziej.

Nowy Sącz
Andrzej Franosz, Mateusz Uchroński, Mariusz Zubek, Mateusz Otręba, Mateusz Wróbel, Kacper Wybrańczyk (Dunajec Ostrowsko), Szymon Tokarz, Jan Chlipała, Jakub Leśniak, Marcin Jurek, Łukasz Ziemnik, Wiktor Żołądź, Sebastian Wąchała, Patryk Janik (Sandecja Nowy Sącz), Andrzej Mrożek, Paweł Matras (Limanovia), Piotr Bryja, Mateusz Migacz (Dunajec Nowy Sącz).
Trenerzy: Piotr Pietruch, Marek Zagórski, Andrzej Kuźma.

Tarnów
Marek Plebanek, Kacper Mącior, Igor Lichocki, Daniel Leszczyński, Daniel Kanarek (Tarnovia), Daniel Ptak, Bartosz Kościółek (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Michał Miłkowski (ZKS Unia Tarnów), Jakub Pasionek, Wojciech Stachoń, Hubert Zabzdyr (Trzciana 2000), Mikołaj Wilczek, Wiktor Górecki (Płomień Mikluszowice), Kacper Drabik, Kamil Tabor (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Dawid Burek (BKS Bochnia), Dominik Giza (Wietrzychowice), Jakub Olchawa (Okocimski Brzesko), Dawid Lizak (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska).
Trenerzy: Paweł Popiela, Marek Kowalik.

Źródło: http://www.mzpnkrakow.pl/