Komunikat WG – ligi młodzieżowe Wiosna 2018

Wydział Gier Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w związku z reformą rozgrywek młodzieżowych przedstawia wstępny skład poszczególnych lig młodzieżowych prowadzonych przez TOZPN w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018.

I LIGA JUNIOR MŁODSZY

1 KS ZKS Unia Tarnów (s)
2 Wolania Wola Rzędzińska
3 Trzciana 2000
4 Płomień Mikluszowice
5 Szreniawa Nowy Wiśnicz
6 GKS Gromnik
7 MUKS TAP Tarnów
8 Szynwałd

II LIGA JUNIOR MŁODSZY GRUPA 1 TARNÓW – ŻABNO

1 Dunajec Zakliczyn (s)
2 Łęgovia Łęg Tarnowski
3 KS Ryglice
4 Iskra Tarnów
5 Olszynka Ołpiny
6 Metal Tarnów
7 Unia Niedomice
8 Rzepiennik Strzyżewski
9 Omega Rzuchowa

I LIGA TRAMPKARZ

1 MOSiR Bochnia (s)
2 MUKS TAP Tarnów
3 Szreniawa Nowy Wiśnicz
4 Bruk-Bet Termalica
5 Trzciana 2000
6 MKS Tarnovia Tarnów
7 KS ZKS Unia Tarnów
8 Dabrovia Dabrowa Tarnowska

II LIGA TRAMPKARZ GRUPA 1 TARNÓW – ŻABNO

1 LUKS Radłovia Radłów (s)
2 Iskra Tarnów (s)
3 Cieżkowianka Cieżkowice (s)
4 Tuchovia Tuchów (s)
5 Nowa Jastrząbka (a)
6 Dunajec Zakliczyn (a)
7 Strażak Karsy (a)
8 Wisła Szczucin (a)

III LIGA TRAMPKARZ GRUPA 1

1 Unia Tarnów II
2 Lisek Lisia Góra
3 Westovia Tarnów
4 Tarnowiec
5 Olimpia Wojnicz
6 Zorza Zaczarnie
7 Pawęzów

III LIGA TRAMPKARZ GRUPA 2

1 Szynwałd
2 Gromnik
3 UKS Pleśna
4 Victoria Koszyce Małe
5 Radlna
6 Olszyny
7 KS Łękawica

I LIGA MŁODZIK

1 MKS Tarnovia Tarnów
2 Okocimski Brzesko
3 MOSiR Bochnia
4 Unia Tarnów
5 Westovia Tarnów
6 MUKS TAP Tarnów
7 Dąbrovia Dabrowa Tarnowska
8 Czarni Kobyle

II LIGA MŁODZIK GRUPA 1 TARNÓW – ŻABNO

1 Olesno (s)
2 Wolania Wola Rzędzińska (s)
3 Iskra Tarnów (s)
4 Dunajec Zakliczyn (s)
5 Football Academy Dąbrowa Tar. (a)
6 LUKS Skrzyszów (a)
7 Tuchovia Tuchów (a)
8* Zwycięzca barażu UKS Westovia 2006 / KS Koszyce Wielkie

Baraż zostanie rozegrany przed rozpoczeciem rozgrywek w rundzie wiosennej. Wstępny termin to 10-11 marca (sobota-niedziela) i 14 marca (środa).

III LIGA MŁODZIK GRUPA 1

1* Przegrany barażu UKS Westovia 2006 / KS Koszyce
2 Unia Tarnów II
3 FC Pawęzów
4 Olimpia Wojnicz
5 Dunajec Mikołajowice
6 Wierzchosławice Ostrów
7 Metal Tarnów
8 Błękitni Tarnów
9 Sokół Stare Żukowice
10 LUKS Skrzyszów 2007

III LIGA MŁODZIK GRUPA 2

1 Cieszkowianka Ciężkowice
2 Ryglice
3 GAS Rozwój Szerzyny
4 Pogoria Pogórska Wola
5 UKS Pleśna
6 KS Łękawica
7 Szynwałd
8 Westovia 2005
9 Olimpia Wojnicz II
10 Unia Tarnów III

(s) – spadkowicz, (a) – awans

Zgłoszenia

W związku z reformą rozgrywek młodzieżowych i przejściem od sezonu 2017/2018 w kategoriach B1, C1, D1 na system jednorundowy  –  Kluby maja możliwość zgłaszania zespołów, które nie rywalizowały w rundzie jesiennej. 

Termin zgłoszeń do wiosennych rozgrywek II Ligi Junior Młodszy oraz III Ligi Trampkarzy i Młodzików mija 15.01.2018. Więcej informacji w komunikacie >>> TUTAJ

Kluby rywalizujące w rundzie jesiennej proszone są o potwierdzenie uczestnictwa w danej klasie rozgrywkowej za pośrednictwem e-maila do dnia 15.01.2018.