Terminarze wstępne – Wiosna 2017/2018

Zgodnie  z uchwałą PZPN kluby są zobowiązane wpisać za pośrednictwem Extranetu:
– dzień i godzinę wszystkich meczów w roli gospodarza
– miejsce spotkania z dokładnym adresem stadionu (sędziowie przyjadą na wskazany przez klub obiekt). W uzasadnionych przypadkach dzień i godzinę wszystkich meczów w roli gospodarza można przesłać e-mailem: wydzial.gier@ozpn.tarnow.pl

Terminarze:

KLASA OKRĘGOWA GRUPA 2

KLASA A GRUPA 4

KLASA B GRUPA 4

KLASA B GRUPA 5

JUNIOR I LIGA OKRĘGOWA

Daty spotkań w sprawie ustalenia terminarzy – TUTAJ

Terminarze muszą być podane zgodnie z regulaminem – najpóźniej 14 dni przed pierwszym meczem, ale zachęcamy do przysłania swojego terminarza do końca lutego 2018 roku, co pozwoli pozostałym zespołom na zapoznanie się i ewentualne korekty. Niezachowanie regulaminowego terminu spowoduje narzucenie go przez system Extranet. Ostatnie kolejki w poszczególnych ligach odbędą się w terminach obligatoryjnych. Na pisemny wniosek obu zainteresowanych klubów data może zostać zmieniona z tym zastrzeżeniem, że spotkanie musi się odbyć w terminie wcześniejszym.

W TOZPN w Tarnowie Wydział Gier organizuje spotkania z przedstawicielami klubów celem ustalenia terminarzy. Spotkanie takie jest bardzo korzystne dla wszystkich. Można się spotkać i na miejscu ustalić z drużyną przeciwną pasujący obu stronom termin meczu. Dzięki temu unikamy wielu późniejszych zmian terminów meczów. Organizujemy te spotkania dla Państwa dobra, dlatego prosimy o niezawodne przybycie. Informujemy, że Wydział Gier w przypadku zmian terminów dokonywanych w trakcie trwania rozgrywek będzie bardzo wnikliwie analizował przyczyny, zanim udzieli zgodę na zmianę terminu. Jest zbyt dużo zmian z błahych przyczyn. Nie będzie na to zgody. Prosimy mieć na uwadze godziny rozpoczęcia meczów zgodnie z ubiegłorocznymi rozgrywkami. Należy zwrócić szczególną uwagę przy zmianie czasu. Pozostałe terminarze ukażą się wkrótce. Bardzo dziękujemy i zapraszamy.