II Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

Drużyna UKS 18 11 Tarnów będąca grupą naborową MKS Tarnovia Tarnów znalazła się w ósemce najlepszych zespołów w Polsce w kategorii chłopców młodszych. Po wygraniu eliminacji regionalnych drużyna dotarła do finału wojewódzkiego, który odbył się w Myślenicach w dniu 28 września 2011r. W finale pokonując drużynę Andrychowa w stosunku 9:2 została reprezentantem Małopolski na Turniej Finałowy Orlika w Warszawie w kategorii chłopców młodszych. Ponadto Małopolskę w innych kategoriach wiekowych reprezentowały dwie drużyny z Krakowa oraz zespół dziewcząt z Sobolowa.

Turniej finałowy odbył się w Warszawie w dniach 4-7 października 2011 r. z udziałem 16 mistrzów wojewódzkich w czterech kategoriach wiekowych. Zespół UKS 18 11 Tarnów w grupie eliminacyjnej pokonał Grajewo 2:1 oraz Bobolice 3:0 i będąc już pewny awansu do ćwierćfinału dość pechowo przegrał z drużyną z Pruszcza Gdańskiego 0:1. W ćwierćfinale UKS 18 11 Tarnów trafił na przedstawiciela województwa śląskiego drużynę Katowic i po niezwykle emocjonującym meczu przegrał 1:2 zajmując ostatecznie miejsce 5-8 w kategorii chłopców młodszych. Puchar Orlika w tej kategorii wiekowej zdobył mistrz Wielkopolski, drużyna z Szamotuł, której serdecznie gratulujemy.