Kolejki rundy wiosennej w listopadzie dla Klasy Okręgowej oraz Klasy A Gr. IV


Wydział Gier Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Komunikatem Nr. 13/2011 podjął decyzję o rozegraniu awansem pierwszej kolejki rundy rewanżowej sezonu 2011/2012 w rozgrywkach seniorów – Klasa Okręgowa oraz Klasa „A” Grupa IV.


Klasa Okręgowa
• W dniu 13 listopada o godzinie 13:00 odbędzie się się zaległy mecz Klasy Okręgowej pomiędzy drużynami Drwinia – Orzeł Dębno (13 Kolejka).
• W zależności od warunków pogodowych zostanie rozegrana I kolejka rundy rewanżowej Klasy Okręgowej (XVI) 20 listopada (niedziela) o godzinie 13.00


Klasa A
• Ustalono termin rozegrania wszystkich meczy Klasy A Gr. IV z 11 listopada (piątek) na godzinę 11.00
• I kolejka rundy rewanżowej Klasy A Gr. IV (XVI) rozegrana zostanie 13 listopada (niedziela) o godzinie 13.00
• W zależności od warunków pogodowych zostanie rozegrana również II kolejka rundy rewanżowej (XVII) 20 listopada (niedziela) o godzinie 13.00


Uzasadnieniem do niniejszej decyzji jest zamiar zakończenia rozgrywek rewanżowej rundy wiosennej 6 czerwca 2012 roku, tuż przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy (8 czerwca) i sprzyjające warunki atmosferyczne w miesiącu listopadzie.
W szczególnych przypadkach, nagłych zmian pogodowych, o przydatności boiska piłkarskiego do bezpiecznego rozegrania zawodów decyzje będą podejmować wyznaczeni sędziowie.



Klasa A (16 Kolejka) 13.11.2011 godzina 13:00
• Liwocz Szerzyny Rudka
• Pogórze Pleśna Zgłobice
• Olszynka Ołpiny Tuchovia II
• Metal Tarnów Burzyn
• Victoria Koszyce Małe Śmigno
• Dunajec Zbylitowska Góra Pogoria Pogórska Wola
• Dębina Łętowska Huragan Buchcice
• Bobrovia Bobry Jutrzenka Wierzchosławice


Klasa A (17 Kolejka) 20.11.2011 godzina 13:00
• Bobrovia – Liwocz Szerzyny
• Jutrzenka Wierzchosławice – Dębina Łętowska
• Huragan Buchcice – Dunajec Zbylitowska Góra
• Pogoria Pogórska Wola – Victoria Koszyce Małe
• Śmigno – Metal Tarnów
• Olszynka Ołpiny – Burzyn
• Tuchovia II Tuchów – Pogórze Pleśna
• Zgłobice – Rudka



Klasa Okręgowa (16 Kolejka) 20.11.2011 godzina 13:00
• Jadowniczanka Jadowniki Orzeł Dębno
• Iskra Tarnów Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
• Sokół Borzęcin Wisła Szczucin
• Drwinia LUKS Skrzyszów
• Olimpia Wojnicz Polan Żabno
• Zorza Zaczarnie Ciężkowianka Ciężkowice
• Czarni Kobyle Tarnovia Tarnów
• Łukovia Łukowa Piast Czchów