Halowe mistrzostwa Małopolski

W pierwszym dniu, 3 marca, halowych mistrzostw Małopolski juniorów w Krakowie-Skotnikach, rozegrano turniej w kategorii wiekowej junior starszy. 8 zespołów, po dwa najlepsze z każdego okręgu piłkarskiego Małopolski, rozgrywało mecze eliminacyjne w dwóch grupach. Zwycięzcy spotkali się w finale, a drużyny z drugich miejsc rozegrały zawody o miejsce trzecie w turnieju i w tym pojedynku Sandecja Nowy Sącz pokonała Szreniawę Nowy Wiśnicz 7:2. Mecz finałowy to rywalizacja halowego mistrza Krakowa z wicemistrzem – Nowy Hutnik Kraków wygrał z Wisłą Kraków 2:1.

W niedzielę 4 marca finałowe zawody w kategorii juniorów młodszych przyniosły nie lada niespodzianki, faworyzowane zespoły jak Hutnik i Wisła z Krakowa przegrały mecze finałowe. W zawodach o miejsce trzecie w turnieju Glinik Gorlice pokonał Wisłę Kraków 2:1, zaś w meczu finałowym Tarnovia Tarnów pokonała Hutnika Kraków 2:1.