Mecze barażowe I Ligi Juniorów Młodszych : Okocimski – Unia

Poniżej prezentujemy harmonogram meczy barażowych w I Lidze Juniorów Młodszych TOZPN :

Mecz : Okocimski Brzesko -Unia Tarnów
13.06.2012 (środa) godzina 17:30

Rewanż : Unia Tarnów – Okocimski Brzesko
20.06.2012 (środa) godzina 17:30

REGULAMIN ROZGRYWEK MŁODZIEŻOWYCH TARNOWSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W CYKLU ROZGRYWKOWYM 2011/2012

§ 4

pkt. 5. Wydział Gier TOZPN, wyłania mistrza z dwóch grup rozgrywkowych w zawodach barażowych na zasadzie mecz- rewanż. Bramki strzelone na wyjeździe liczą się podwójnie. W przypadku nierozstrzygniętego rezultatu po zakończeniu meczu rewanżowego – sędzia główny zawodów zarządzi dogrywkę 2 x 10 minut. Jeżeli dogrywka zakończy się wynikiem remisowym (bezbramkowym), sędzia zarządzi wykonywanie serii rzutów karnych zgodnie z przepisami PZPN (bramka zdobyta w dogrywce dla gości liczy się podwójnie).
pkt. 6. Termin zawodów barażowych zostanie podany w odrębnym komunikacie (wiosna ’12). Dodatkowo drużyna która zajmie pierwsze miejsce w meczu barażowym uzyskuje prawo awansu do Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych w cyklu rozgrywkowym 2012/2013, które należy pisemnie potwierdzić do dnia 30.06.2012 roku (do MZPN). W przypadku rezygnacji z udziału w rozgrywkach I Ligi Juniorów Młodszych w sezonie 2012/13 – prawo do gry w tej klasie rozgrywkowej przypadnie drużynie, która przegrała mecz barażowy, następnie drużynom ze strefy spadkowej z najlepszym dorobkiem punktowym (po wyrażeniu pisemnej zgody).