Junior Młodszy – I liga okręgowa

Terminarz rozgrywek ligi: TARNÓW: I LIGA OKRĘGOWA B1 JUNIOR MŁODSZY

RUNDA I

Aktualizacja 07.11.2016

KONTAKT DO KLUBÓW

Kolejka 1 w dniach 27-08-2016/28-08-2016

1

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

– Wolania Wola Rzędzińska

2016-08-29

17:30

2

Unia Tarnów

– Promień Mikluszowice

2016-08-29

11:00

3

Tuchovia Tuchów

– Gromnik

2016-10-11

15:30

4

Trzciana 2000

– LZS Olesno

2016-08-27

17:30

5

Szynwałd

– Dunajec Zakliczyn

2016-08-29

15:00

Kolejka 2 w dniach 03-09-2016/04-09-2016

6

Dunajec Zakliczyn

– Dąbrovia Dąbrowa Tarn.

2016-09-05

17:00

7

LZS Olesno

– Szynwałd

2016-09-03

17:00

8

Gromnik

– Trzciana 2000

2016-09-04

10:30

9

Promień Mikluszowice

– Tuchovia Tuchów

2016-09-03

17:00

10

Wolania Wola Rzędzińska

– Unia Tarnów

2016-09-05

17:00

Kolejka 3 w dniach 10-09-2016/11-09-2016

11

Unia Tarnów

– Dąbrovia Dąbrowa Tarn.

2016-09-10

13:00

12

Tuchovia Tuchów

Wolania Wola Rzędzińska

2016-09-13

17:00

13

Trzciana 2000

Promień Mikluszowice

2016-09-10

10:00

14

Szynwałd

– Gromnik

2016-09-07

17:00

15

Dunajec Zakliczyn

– LZS Olesno

2016-09-12

17:00

Kolejka 4 w dniach 17-09-2016/18-09-2016

16

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

– LZS Olesno

2016-09-19

17:00

17

Gromnik

– Dunajec Zakliczyn

2016-09-16

16:30

18

Promień Mikluszowice

– Szynwałd

2016-09-17

17:00

19

Wolania Wola Rzędzińska

– Trzciana 2000

2016-10-29

10:00

20

Unia Tarnów

– Tuchovia Tuchów

2016-09-17

12:30

Kolejka 5 w dniach 24-09-2016/25-09-2016

21

Tuchovia Tuchów

– Dąbrovia Dąbrowa Tarn.

2016-09-22

17:00

22

Trzciana 2000

– Unia Tarnów

2016-09-25

14:00

23

Szynwałd

– Wolania Wola Rzędzińska

2016-09-28

17:00

24

Dunajec Zakliczyn

– Promień Mikluszowice

2016-09-26

17:00

25

LZS Olesno

– Gromnik

2016-09-24

16:00

Kolejka 6 w dniach 01-10-2016/02-10-2016

26

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

– Gromnik

2016-10-03

16:30

27

Promień Mikluszowice

– LZS Olesno

2016-10-01

16:30

28

Wolania Wola Rzędzińska

– Dunajec Zakliczyn

2016-10-31

13:00

29

Unia Tarnów

– Szynwałd

2016-10-01

12:30

30

Tuchovia Tuchów

Trzciana 2000

2016-09-30

16:30

Kolejka 7 w dniach 08-10-2016/09-10-2016

31

Trzciana 2000

Dąbrovia Dąbrowa Tarn.

2016-10-08

13:00

32

Szynwałd

– Tuchovia Tuchów

2016-10-08

11:00

33

Dunajec Zakliczyn

– Unia Tarnów

2016-10-10

16:00

34

LZS Olesno

– Wolania Wola Rzędzińska

2016-10-10

16:00

35

Gromnik

– Promień Mikluszowice

2016-10-14

11:00

Kolejka 8 w dniach 15-10-2016/16-10-2016

36

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

Promień Mikluszowice

2016-10-17

15:30

37

Wolania Wola Rzędzińska

Gromnik

2016-10-19

15:30

38

Unia Tarnów

LZS Olesno

2016-10-15

12:30

39

Tuchovia Tuchów

– Dunajec Zakliczyn

2016-10-14

15:30

40

Trzciana 2000

Szynwałd

2016-10-15

10:30

Kolejka 9 w dniach 22-10-2016/23-10-2016

41

Szynwałd

Dąbrovia Dąbrowa Tarn.

2016-11-12

11:00

42

Dunajec Zakliczyn

– Trzciana 2000

2016-10-22

10:00

43

LZS Olesno

– Tuchovia Tuchów

2016-10-22

14:00

44

Gromnik

Unia Tarnów

2016-10-31

12:00

45

Promień Mikluszowice

– Wolania Wola Rzędzińska

2016-10-22

15:00