Junior – I liga okręgowa

Terminarz rozgrywek ligi: TARNÓW: I LIGA OKRĘGOWA A1 JUNIOR
RUNDA I

 KONTAKT DO KLUBÓW

Aktualizacja 17.11.2016

Kolejka 1 w dniach 20-08-2016/21-08-2016

1

WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ

– BKS BOCHNIA

2016-08-20

10:00

2

Victoria Koszyce Małe

– Brzoza Brzezówka

2016-08-21

16:00

3

Unia Tarnów

– Ciężkowianka Ciężkowice

2016-08-21

10:00

4

Tarnovia Tarnów

– Czarni Kobyle

2016-08-21

11:00

5

Polan Żabno

– GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA

2016-08-20

11:00

6

Orzeł Lisia Góra

– LUKS Skrzyszów

2016-08-17

17:30

7

Olimpia Wojnicz

– Okocimski Klub Sportowy

2016-08-24

17:00

Kolejka 2 w dniach 27-08-2016/28-08-2016

8

BKS BOCHNIA

– Okocimski Klub Sportowy

2016-08-28

10:00

9

LUKS Skrzyszów

– Olimpia Wojnicz

2016-08-31

17:00

10

GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA

– Orzeł Lisia Góra

2016-08-27

10:00

Jodłówka

11

Czarni Kobyle

– Polan Żabno

2016-08-27

16:00

12

Ciężkowianka Ciężkowice

– Tarnovia Tarnów

2016-08-28

11:00

13

Brzoza Brzezówka

– Unia Tarnów

2016-08-27

17:00

14

WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ

– Victoria Koszyce Małe

2016-08-29

17:30

Kolejka 3 w dniach 03-09-2016/04-09-2016

15

Victoria Koszyce Małe

– BKS BOCHNIA

2016-09-03

17:00

16

Unia Tarnów

WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ

2016-09-04

13:30

17

Tarnovia Tarnów

– Brzoza Brzezówka

2016-09-04

11:00

18

Polan Żabno

– Ciężkowianka Ciężkowice

2016-09-03

11:00

19

Orzeł Lisia Góra

– Czarni Kobyle

2016-08-31

17:00

20

Olimpia Wojnicz

– GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA

2016-09-03

17:00

21

Okocimski Klub Sportowy

– LUKS Skrzyszów

2016-09-03

10:00

ul. Mickiewicza

Kolejka 4 w dniach 07-09-2016

22

BKS BOCHNIA

– LUKS Skrzyszów

2016-09-07

17:00

23

GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA

– Okocimski Klub Sportowy

2016-09-07

17:00

Jodłówka

24

Czarni Kobyle

– Olimpia Wojnicz

2016-09-07

17:00

25

Ciężkowianka Ciężkowice

– Orzeł Lisia Góra

2016-09-07

17:00

26

Brzoza Brzezówka

– Polan Żabno

2016-09-07

17:00

27

WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ

– Tarnovia Tarnów

2016-09-07

17:00

28

Victoria Koszyce Małe

– Unia Tarnów

2016-09-21

16:30

Kolejka 5 w dniach 10-09-2016/11-09-2016

29

Unia Tarnów

– BKS BOCHNIA

2016-09-11

10:00

30

Tarnovia Tarnów

– Victoria Koszyce Małe

2016-09-11

11:00

31

Polan Żabno

– WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ

2016-09-10

11:00

32

Orzeł Lisia Góra

– Brzoza Brzezówka

2016-09-21

17:00

33

Olimpia Wojnicz

– Ciężkowianka Ciężkowice

2016-09-10

11:00

34

Okocimski Klub Sportowy

– Czarni Kobyle

2016-09-10

10:00

ul. Mickiewicza

35

LUKS Skrzyszów

– GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA

2016-09-10

11:00

Kolejka 6 w dniach 17-09-2016/18-09-2016

36

BKS BOCHNIA

GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA

2016-09-17

13:00

37

Czarni Kobyle

– LUKS Skrzyszów

2016-09-17

11:00

38

Ciężkowianka Ciężkowice

– Okocimski Klub Sportowy

2016-09-17

14:00

39

Brzoza Brzezówka

– Olimpia Wojnicz

2016-09-17

16:30

40

WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ

– Orzeł Lisia Góra

2016-09-14

16:30

41

Victoria Koszyce Małe

Polan Żabno

2016-10-12

15:30

42

Unia Tarnów

Tarnovia Tarnów

2016-09-17

14:30

Kolejka 7 w dniach 24-09-2016/25-09-2016

43

Tarnovia Tarnów

– BKS BOCHNIA

2016-09-25

11:00

44

Polan Żabno

Unia Tarnów

2016-11-11

 10:00

45

Orzeł Lisia Góra

– Victoria Koszyce Małe

2016-09-28

16:00

46

Olimpia Wojnicz

– WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ

2016-09-24

11:00

47

Okocimski Klub Sportowy

– Brzoza Brzezówka

2016-09-24

10:00

ul. Mickiewicza

48

LUKS Skrzyszów

– Ciężkowianka Ciężkowice

2016-09-24

11:00

49

GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA

– Czarni Kobyle

2016-09-24

10:00

Jodłówka

Kolejka 8 w dniach 01-10-2016/02-10-2016

50

BKS BOCHNIA

– Czarni Kobyle

2016-10-02

10:00

51

Ciężkowianka Ciężkowice

– GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA

2016-10-01

10:00

52

Brzoza Brzezówka

– LUKS Skrzyszów

2016-10-02

13:00

53

WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ

Okocimski Klub Sportowy

2016-10-01

10:00

54

Victoria Koszyce Małe

– Olimpia Wojnicz

2016-10-01

11:00

55

Unia Tarnów

– Orzeł Lisia Góra

2016-10-12

15:30

56

Tarnovia Tarnów

– Polan Żabno

2016-10-02

11:00

Kolejka 9 w dniach 08-10-2016/09-10-2016

57

Polan Żabno

BKS BOCHNIA

2016-10-06

16:00

58

Orzeł Lisia Góra

– Tarnovia Tarnów

2016-10-08

11:00

59

Olimpia Wojnicz

– Unia Tarnów

2016-10-08

11:00

60

Okocimski Klub Sportowy

– Victoria Koszyce Małe

2016-10-08

10:00

ul. Mickiewicza

61

LUKS Skrzyszów

– WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ

2016-10-08

10:00

62

GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA

– Brzoza Brzezówka

2016-10-08

10:00

Jodłówka

63

Czarni Kobyle

– Ciężkowianka Ciężkowice

2016-10-08

11:00

Kolejka 10 w dniach 15-10-2016/16-10-2016

64

BKS BOCHNIA

– Ciężkowianka Ciężkowice

2016-10-16

10:00

65

Brzoza Brzezówka

– Czarni Kobyle

2016-10-16

11:00

66

WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ

– GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA

2016-10-16

11:00

67

Victoria Koszyce Małe

– LUKS Skrzyszów

2016-10-15

15:00

68

Unia Tarnów

– Okocimski Klub Sportowy

2016-10-16

10:00

69

Tarnovia Tarnów

– Olimpia Wojnicz

2016-10-16

11:00

70

Polan Żabno

– Orzeł Lisia Góra

2016-10-15

11:00

Kolejka 11 w dniach 22-10-2016/23-10-2016

71

Orzeł Lisia Góra

– BKS BOCHNIA

2016-10-22

11:00

72

Olimpia Wojnicz

Polan Żabno

2016-11-19

11:00

73

Okocimski Klub Sportowy

– Tarnovia Tarnów

2016-10-22

10:00

ul. Mickiewicza

74

LUKS Skrzyszów

Unia Tarnów

2016-10-23

10:00

75

GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA

– Victoria Koszyce Małe

2016-10-22

10:00

Jodłówka

76

Czarni Kobyle

– WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ

2016-10-22

11:00

77

Ciężkowianka Ciężkowice

Brzoza Brzezówka

runda

wiosenna

Kolejka 12 w dniach 29-10-2016/30-10-2016

78

BKS BOCHNIA

– Brzoza Brzezówka

2016-10-29

10:00

79

WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ

– Ciężkowianka Ciężkowice

2016-10-29

11:00

80

Victoria Koszyce Małe

– Czarni Kobyle

2016-10-29

14:00

81

Unia Tarnów

– GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA

2016-10-30

10:00

82

Tarnovia Tarnów

– LUKS Skrzyszów

2016-10-30

11:00

83

Polan Żabno

– Okocimski Klub Sportowy

2016-10-29

10:30

84

Orzeł Lisia Góra

– Olimpia Wojnicz

2016-10-05

16:00

Kolejka 13 w dniach 05-11-2016/06-11-2016

85

Olimpia Wojnicz

– BKS BOCHNIA

2016-11-06

13:00

86

Okocimski Klub Sportowy

– Orzeł Lisia Góra

2016-11-05

10:00

ul. Mickiewicza

87

LUKS Skrzyszów

Polan Żabno

2016-11-05

09:30

88

GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA

– Tarnovia Tarnów

2016-11-05

10:00

Jodłówka

89

Czarni Kobyle

Unia Tarnów

2016-11-06

12:00

90

Ciężkowianka Ciężkowice

Victoria Koszyce Małe

2016-11-05

10:00

91

Brzoza Brzezówka

– WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ

2016-11-11

10:00

Klub GOSiR Novi Rzezawianka rozgrywa mecze na bocznym boisku w Jodłówce.

Klub OKS Okocimski Brzesko rozgrywa mecze na bocznym boisku przy ul. Mickiewicza w Brzesku.