Klasa B Grupa 5

Terminarz rozgrywek ligi: TARNÓW: KLASA B GRUPA 5
RUNDA I

KONTAKT DO KLUBÓW

Aktualizacja 04.11.2016

Kolejka 1 w dniach 13-08-2016/14-08-2016

1

Sokół Borzęcin II

– Wierzchosławice-Ostrów

2016-08-15

  16:00

2

TAR-KRUSZ ZABAWA

– Biała w Białej

2016-08-14

11:00

3

Gosłavia Gosławice

– Błękitni Tarnów

2016-08-14

15:00

4

Radar Łętowice

– Bobrovia Bobry Bobrowniki Małe

2016-08-14

17:00

5

PAWĘZÓW

– Dębina Łętowska

2016-08-13

18:00

6

Orzeł Miechowice Małe

– Szynwałd

2016-08-14

17:00

7

Łęgovia Łęg Tarnowski

– Iskra Tarnów

2016-08-13

18:00

Kolejka 2 w dniach 20-08-2016/21-08-2016

8

Iskra Tarnów

– Sokół Borzęcin II

2016-08-20

 14:00

9

Szynwałd

– Łęgovia Łęg Tarnowski

2016-08-20

17:00

10

Dębina Łętowska

– Orzeł Miechowice Małe

2016-08-20

17:30

11

Bobrovia Bobry Bobrowniki Małe

– PAWĘZÓW

2016-08-20

17:30

12

Błękitni Tarnów

– Radar Łętowice

2016-08-20

17:30
Tarnowiec

13

Biała w Białej

– Gosłavia Gosławice

2016-08-21

17:00

14

Wierzchosławice-Ostrów

– TAR-KRUSZ ZABAWA

2016-08-21

16:00

Kolejka 3 w dniach 27-08-2016/28-08-2016

15

Sokół Borzęcin II

– TAR-KRUSZ ZABAWA

2016-08-28

17:00

16

Gosłavia Gosławice

– Wierzchosławice-Ostrów

2016-08-27

17:00

17

Radar Łętowice

– Biała w Białej

2016-08-28

17:00

18

PAWĘZÓW

– Błękitni Tarnów

2016-08-27

17:00

19

Orzeł Miechowice Małe

– Bobrovia Bobry Bobrowniki Małe

2016-08-28

17:00

20

Łęgovia Łęg Tarnowski

– Dębina Łętowska

2016-08-27

17:00

21

Iskra Tarnów

– Szynwałd

2016-08-27

16:00

Kolejka 4 w dniach 03-09-2016/04-09-2016

22

Szynwałd

– Sokół Borzecin II

2016-09-04

16:00

23

Dębina Łętowska

– Iskra Tarnów

2016-09-03

17:00

24

Bobrovia Bobry Bobrowniki Małe

– Łęgovia Łęg Tarnowski

2016-09-03

17:00

25

Błękitni Tarnów

– Orzeł Miechowice Małe

2016-09-04

11:00
Tarnowiec

26

Biała w Białej

– PAWĘZÓW

2016-09-04

16:00

27

Wierzchosławice-Ostrów

– Radar Łętowice

2016-09-04

16:00

28

TAR-KRUSZ ZABAWA

– Gosłavia Gosławice

2016-09-04

11:00

Kolejka 5 w dniach 10-09-2016/11-09-2016

29

Sokół Borzęcin II

– Gosłavia Gosławice

2016-09-10

16:30

30

Radar Łętowice

– TAR-KRUSZ ZABAWA

2016-09-11

17:00

31

PAWĘZÓW

– Wierzchosławice-Ostrów

2016-09-10

17:00

32

Orzeł Miechowice Małe

– Biała w Białej

2016-09-11

14:00

33

Łęgovia Łęg Tarnowski

– Błękitni Tarnów

2016-09-10

17:00

34

Iskra Tarnów

Bobrovia Bobry Bobrowniki Małe

2016-09-11

15:00

35

Szynwałd

– Dębina Łętowska

2016-09-11

17:00

Kolejka 6 w dniach 17-09-2016/18-09-2016

36

Dębina Łętowska

– Sokół Borzęcin II

2016-09-17

16:00

37

Bobrovia Bobry Bobrowniki Małe

– Szynwałd

2016-09-18

14:00

38

Błękitni Tarnów

– Iskra Tarnów

2016-09-17

16:30
Tarnowiec

39

Biała w Białej

– Łęgovia Łęg Tarnowski

2016-09-18

16:00

40

Wierzchosławice-Ostrów

– Orzeł Miechowice Małe

2016-09-18

16:00

41

TAR-KRUSZ ZABAWA

– PAWĘZÓW

2016-09-18

11:00

42

Gosłavia Gosławice

– Radar Łętowice

2016-09-17

16:00

Kolejka 7 w dniach 24-09-2016/25-09-2016

43

Sokół Borzęcin II

– Radar Łętowice

2016-09-25

 16:00

44

PAWĘZÓW

– Gosłavia Gosławice

2016-09-24

16:00

45

Orzeł Miechowice Małe

– TAR-KRUSZ ZABAWA

2016-09-25

14:00

46

Łęgovia Łęg Tarnowski

– Wierzchosławice-Ostrów

2016-09-24

16:00

47

Iskra Tarnów

– Biała w Białej

2016-09-24

15:00

48

Szynwałd

– Błękitni Tarnów

2016-09-24

16:00

49

Dębina Łętowska

– Bobrovia Bobry Bobrowniki Małe

2016-09-24

16:00

Kolejka 8 w dniach 01-10-2016/02-10-2016

50

Bobrovia Bobry Bobrowniki Małe

– Sokół Borzęcin II

2016-10-01

15:30

51

Błękitni Tarnów

– Dębina Łętowska

2016-10-02

11:00
Tarnowiec

52

Biała w Białej

– Szynwałd

2016-10-01

16:00

53

Wierzchosławice-Ostrów

– Iskra Tarnów

2016-10-02

15:00

54

TAR-KRUSZ ZABAWA

– Łęgovia Łęg Tarnowski

2016-10-02

11:00

55

Gosłavia Gosławice

– Orzeł Miechowice Małe

2016-10-01

16:00

56

Radar Łętowice

– PAWĘZÓW

2016-10-02

16:00

Kolejka 9 w dniach 08-10-2016/09-10-2016

57

– PAWĘZÓW

58

Orzeł Miechowice Małe

– Radar Łętowice

2016-10-09

14:00

59

Łęgovia Łęg Tarnowski

– Gosłavia Gosławice

2016-10-08

16:00

60

Iskra Tarnów

– TAR-KRUSZ ZABAWA

2016-10-08

15:00

61

Szynwałd

– Wierzchosławice-Ostrów

2016-10-09

11:30

62

Dębina Łętowska

– Biała w Białej

2016-10-08

16:00

63

Bobrovia Bobry Bobrowniki Małe

– Błękitni Tarnów

2016-10-08

16:00

Kolejka 10 w dniach 15-10-2016/16-10-2016

64

Błękitni Tarnów

65

Biała w Białej

– Bobrovia Bobry Bobrowniki Małe

2016-10-15

15:00

66

Wierzchosławice-Ostrów

– Dębina Łętowska

2016-10-16

15:00

67

TAR-KRUSZ ZABAWA

– Szynwałd

2016-10-16

11:00

68

Gosłavia Gosławice

– Iskra Tarnów

2016-10-15

15:00

69

Radar Łętowice

– Łęgovia Łęg Tarnowski

2016-10-16

15:00

70

PAWĘZÓW

– Orzeł Miechowice Małe

2016-10-15

15:00

Kolejka 11 w dniach 22-10-2016/23-10-2016

71

– Orzeł Miechowice Małe

72

Łęgovia Łęg Tarnowski

– PAWĘZÓW

2016-10-22

15:00

73

Iskra Tarnów

– Radar Łętowice

2016-10-22

15:00

74

Szynwałd

– Gosłavia Gosławice

2016-10-23

11:30

75

Dębina Łętowska

– TAR-KRUSZ ZABAWA

2016-10-22

15:00

76

Bobrovia Bobry Bobrowniki Małe

– Wierzchosławice-Ostrów

2016-10-22

15:00

77

Błękitni Tarnów

Biała w Białej

2016-10-23

11:00

Kolejka 12 w dniach 29-10-2016/30-10-2016

78

Biała w Białej

79

Wierzchosławice-Ostrów

Błękitni Tarnów

2016-10-30

11:00

80

TAR-KRUSZ ZABAWA

Bobrovia Bobry Bobrowniki Małe

2016-10-30

13:45

81

Gosłavia Gosławice

– Dębina Łętowska

2016-10-29

13:00

82

Radar Łętowice

Szynwałd

2016-10-30

13:45

83

PAWĘZÓW

Iskra Tarnów

2016-10-30

13:00

84

Orzeł Miechowice Małe

Łęgovia Łęg Tarnowski

2016-10-30

11:00

Kolejka 13 w dniach 05-11-2016/06-11-2016

85

– Łęgovia Łęg Tarnowski

86

Iskra Tarnów

– Orzeł Miechowice Małe

2016-11-05

13:00

87

Szynwałd

– PAWĘZÓW

2016-11-06

11:30

88

Dębina Łętowska

– Radar Łętowice

2016-11-05

13:00

89

Bobry Bobrowniki Małe

Gosłavia Gosławice

2016-11-06

13:00

90

Błękitni Tarnów

– TAR-KRUSZ ZABAWA

2016-11-05

11:00
Tarnowiec

91

Biała w Białej

Wierzchosławice-Ostrów

2016-11-06

13:45

Drużyna KS Błękitni Tarnów rozgrywa swoje mecze w roli gospodarza na obiekcie w Tarnowcu.

Sokół II Borzęcin Górny został wycofany z rozgrywek po 8. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów. Jego wyniki zostały anulowane.

Termin rezerwowy: 21.09.2016