KONFERENCJA

Wydział Szkolenia Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej zaprasza na Konferencję Szkoleniową Uczy Nas Piłka, która odbędzie się w sobotę 24 września 2016 r. w auli tarnowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz na Stadionie Miejskim w Tarnowie.

Konferencja to prestiżowe wydarzenie skierowane do trenerów piłki nożnej, przedstawicieli świata futbolu, sportu, nauczycieli w-f, instytucji publicznych oraz samorządów. Jest to pozycja obowiązkowa w kalendarzu każdego, kto chce poszerzać swoją wiedze na temat szkolenia w piłce nożnej i nie tylko. Współorganizatorem wydarzenia jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie.

Celem Konferencji jest dyskusja na temat sytuacji w polskiej piłce nożnej i wypracowanie strategii jej rozwoju w oparciu o polskie i zagraniczne doświadczenia oraz Narodowy Model Gry.

WYBITNI PRELEGENCI

Konferencja Uczy Nas Piłka będzie stała na najwyższym poziomie merytorycznym. Zagwarantują to prelegenci:

Prelegenci
Marcin Dorna

Absolwent AWF Poznań. Długo związany z drużynami młodzieżowymi Lecha Poznań. Od 2008 roku pracuje w Polskim Związku Piłki Nożnej. W 2012 roku zdobył 3 miejsce na młodzieżowych Mistrzostwach Europy z reprezentacją U-17. Od stycznia 2013 selekcjoner reprezentacji Polski U-21. Współautor Narodowego Modelu Gry.

Łukasz Panfil
Menedżer ds. Edukacji i Współzałożyciel Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu. Twórca nowatorskiej platformy internetowej UpYourLevel wykorzystującej e-learning do podnoszenia kompetencji trenera, nauczyciela. Autor bloga pt. Młody Zawodnik Bez Tajemnic. Autor wielu publikacji naukowych dotyczących zarządzania i coachingu w sporcie.

Gerard Juszczak
Trener analityk w sztabie pierwszej reprezentacji Polski. Absolwent AWF Kraków oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku menadżer sportu. Trener z licencją UEFA PRO oraz UEFA FUTSAL B.


PLAN KONFERENCJI

SOBOTA 24 Września 2016
Aula Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie
ul. Mickiewicza 8, 33-100 Tarnów

PANEL TEORETYCZNY

[table “217” not found /]

Stadion Miejski w Tarnowie-Mościcach
ul. Zbylitowska 3, 33-100 Tarnów

PANEL PRAKTYCZNY

[table “218” not found /]

 KOSZT UCZESTNICTWA
60 zł

Cena zawiera: bufet kawowy, obiad, pakiet uczestnika, materiały szkoleniowe oraz certyfikat uczestnictwa – liczba miejsc ograniczona.

ZAPISY

Aby wziąć udział w konferencji w Uczy Nas Piłka należy wypełnić formularz zgłoszeniowy lub przesłać zgłoszenie osobną wiadomością na adres wydzialszkolenia@ozpn.tarnow.pl oraz dokonać należnej wpłaty do 7 dni od dnia zgłoszenia.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

 Regulamin Konferencji

DANE KONTAKTOWE

Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Boya-Żeleńskiego 4a
33-100 Tarnów

Rachunek bankowy: Krakowski Bank Spółdzielczy o/Tarnów

75 8591 0007 0300 0296 1284 0001

Tytuł: Imię i nazwisko/Uczy Nas Piłka

 

Koordynator Konferencji: Bartosz Nakończy
wydzialszkolenia@ozpn.tarnow.pl
tel. 514 657 725

plakat (1)d