Tabele Rozgrywek

Sezon 2017/2018

Klasa Okręgowa Grupa 2

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Dunajec Zakliczyn131005:1
2Polan Żabno II131003:1
3Gromnik131002:0
4Metal Tarnów131003:2
5Victoria Koszyce Małe131002:1
6Wisła Szczucin131002:1
7Łukovia Łukowa131001:0
8Zorza Zaczarnie110103:3
9Ciężkowianka Ciężkowice110103:3
10Nowa Jastrząbka100012:3
11Dunajec Zbylitowska Góra100011:2
12Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska100011:2
13Olimpia Wojnicz100010:1
14Śmigno100011:3
15LUKS Skrzyszów100010:2
16Wietrzychowice100011:5

Klasa A Grupa 4

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Orzeł Lisia Góra131006:1
2Pogórze Pleśna131006:2
3Radlna131004:0
4Gosłavia Gosławice131005:2
5Ładna131005:4
6Bobrovia Bobry Bobrowniki Małe131004:3
7KS ŁĘKAWICA110103:3
8Dunajec Mikołajowice110103:3
9Ryglice Ryglice110102:2
10Pogoria Pogórska Wola110102:2
11Olszynka Ołpiny100014:5
12Zgłobice100013:4
13Tuchovia Tuchów II100012:5
14Koszyce Wielkie100012:6
15Biała Lubaszowa100010:4
16KS NIWKA100011:6

Klasa B Grupa 4

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Wierzchosławice-Ostrów000000:0
2TAR-KRUSZ ZABAWA000000:0
3Szynwałd 000000:0
4Rudka000000:0
5Radar Łętowice000000:0
6KS CEZAR KĘPA BOGUMIŁOWICKA000000:0
7Iskra Tarnów000000:0
8FC PAWĘZÓW000000:0
9Dębina Łętowska000000:0
10Błękitni Tarnów000000:0
11BIAŁA W BIAŁEJ000000:0

Klasa B Grupa 5

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Zryw Wielka Wieś000000:0
2Więckovia Więckowice000000:0
3Tarnowiec000000:0
4Siemiechów000000:0
5Rzuchowa000000:0
6Rzepiennik Strzyżewski000000:0
7Olszyny000000:0
8Liwocz Szerzyny000000:0
9Karwodrza000000:0
10Alfa Siedliska000000:0

I Liga Okręgowa Junior

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Okocimski Klub Sportowy131006:1
2Wolania Wola Rzędzińska000000:0
3WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ000000:0
4Tarnovia Tarnów000000:0
5Szynwałd 000000:0
6Polan Żabno000000:0
7Orzeł Dębno000000:0
8Olimpia Wojnicz000000:0
9Łukovia Łukowa000000:0
10LUKS Skrzyszów000000:0
11GOSIR-NOVI RZEZAWIANKA000000:0
12Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska000000:0
13Czarni Kobyle000000:0
14Ciężkowianka Ciężkowice000000:0
15Orzeł Lisia Góra100011:6

II Liga Okręgowa Junior

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Zorza Zaczarnie000000:0
2Victoria Koszyce Małe000000:0
3Tuchovia Tuchów000000:0
4Pogórze Pleśna000000:0
5Pogoria Pogórska Wola000000:0
6Olszynka Ołpiny000000:0
LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Dunajec Zakliczyn131009:5
2Gromnik131004:0
3Promień Mikluszowice110102:2
4Okocimski Klub Sportowy110102:2
5Trzciana 2000000000:0
6MUKS TAP Tarnów000000:0
7 BKS BOCHNIA000000:0
8Dolanka Borzęcin000000:0
9Wolania Wola Rzędzińska000000:0
10WKS SZRENIAWA NW000000:0
11Unia Tarnów000000:0
12Szynwałd 200025:13

II Liga Junior Młodszy

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Iskra Tarnów131002:1
2Unia Niedomice000000:0
3Rzepiennik Strzyżewski000000:0
4Ryglice000000:0
5OMEGA RZUCHOWA000000:0
6Metal Tarnów000000:0
7Łęgovia Łęg Tarnowski000000:0
8Olszynka Ołpiny100011:2

I Liga Okręgowa Trampkarzy

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Termalica Bruk-Bet NiecieczaKS131003:1
2WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ000000:0
3Unia Tarnów000000:0
4Tuchovia Tuchów000000:0
5Trzciana 2000000000:0
6Tarnovia Tarnów000000:0
7Piast Czchów000000:0
8Okocimski Klub Sportowy000000:0
9LUKS Radłovia Radłów000000:0
10Iskra Tarnów000000:0
11Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska000000:0
12Czarni Kobyle000000:0
13Ciężkowianka Ciężkowice000000:0
14MUKS TAP Tarnów100011:3

II Liga Okręgowa Trampkarzy Grupa 1

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Zorza Zaczarnie000000:0
2Unia Tarnów II000000:0
3UKS WESTOVIA000000:0
4Pogoria Pogórska Wola000000:0
5Lisek Lisia Góra000000:0
6PAWĘZÓW000000:0
7Olimpia Wojnicz000000:0
8Nowa Jastrząbka000000:0
9KS Tarnowiec000000:0

II Liga Okręgowa Trampkarzy Grupa 2

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Victoria Koszyce Małe000000:0
2UKS PLEŚNA000000:0
3Szynwałd 000000:0
4Ryglice000000:0
5Radlna000000:0
6Olszyny000000:0
7LUKS Skrzyszów000000:0
8Gromnik000000:0
9Dunajec Zakliczyn000000:0

I Liga Okręgowa Młodzik

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Tarnovia Tarnów000000:0
2MUKS TAP Tarnów000000:0
3MOSiR Bochnia000000:0
4Bruk-Bet Termalica Nieciecza000000:0
5LZS Olesno000000:0
6Iskra Tarnów000000:0
7Dunajec Zakliczyn000000:0
8Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska000000:0
9Czarni Kobyle000000:0
10Okocimski Klub Sportowy000000:0
11Wolania Wola Rzędzińska000000:0
12WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZ000000:0
13Unia Tarnów000000:0
14UKS WESTOVIA000000:0

II Liga Okręgowa Młodzik Grupa 1

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Wierzchosławice-Ostrów000000:0
2Unia Tarnów II000000:0
3UKS WESTOVIA 2005000000:0
4Sokół Stare Żukowice000000:0
5PAWĘZÓW000000:0
6Olimpia Wojnicz I000000:0
7Nowa Jastrząbka000000:0
8Metal Tarnów000000:0
9LUKS Skrzyszów000000:0
10Koszyce Wielkie000000:0
11Dunajec Mikołajowice000000:0

II Liga Okręgowa Młodzik Grupa 2

LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.BramkiBramki
1Unia Tarnów III000000:00:0
2UKS WESTOVIA 2006000000:00:0
3UKS PLEŚNA000000:00:0
4Tuchovia Tuchów000000:00:0
5Szynwałd 000000:00:0
6Ryglice000000:00:0
7Pogoria Pogórska Wola000000:00:0
8Olimpia Wojnicz II000000:00:0
9LUKS Skrzyszów 2007000000:00:0
10KS ŁĘKAWICA000000:00:0
11GAS - ROZWÓJ SZERZYNY -2015000000:00:0
12Ciężkowianka Ciężkowice000000:00:0


Archiwum Rozgrywek