Terminarz IV liga grupa wschodnia

Terminarz rozgrywek ligi: IV LIGA „GRUPA WSCHODNIA”
RUNDA II

KONTAKT DO KLUBÓW

Aktualizacja 02.03.2017

Kolejka 16 w dniach 18-03-2017/19-03-2017

121

Barciczanka Barcice – Wolania Wola Rzędzińska

2017-03-18

15:30

122

BKS BOCHNIA – Watra Białka Tatrzańska

2017-03-18

15:30

123

Tymbark Tymbark – Al-Plast Poprad Rytro

2017-03-18

15:30

124

Glinik Gorlice – Tarnovia Tarnów

2017-03-18

15:30

125

Jadowniczanka Jadowniki – Sokół Borzęcin

2017-03-18

15:30

126

Skalnik Kamionka Wielka – Lubań Maniowy

2017-03-19

15:30

127

GKS Drwinia – MKS Limanovia Limanowa

2017-03-18

15:30

128

Orkan Szczyrzyc – Poprad Muszyna

2017-03-18

15:30

Kolejka 17 w dniach 25-03-2017/26-03-2017

129

Orkan Szczyrzyc – Barciczanka Barcice

2017-03-26

16:00

130

Poprad Muszyna – Limanovia Limanowa

2017-03-25

15:30

131

GKS Drwinia – Lubań Maniowy

2017-03-26

16:00

132

Jadowniczanka Jadowniki – Skalnik Kamionka Wielka

2017-03-25

15:30

133

Sokół Borzęcin – Glinik Gorlice

2017-03-25

15:30

134

Tarnovia Tarnów – Al-Plast Poprad Rytro

2017-03-25

15:30

135

Tymbark Tymbark – BKS BOCHNIA

2017-03-25

15:30

136

Wolania Wola Rzędzińska – Watra Białka Tatrzańska

2017-03-26

15:00

Kolejka 18 w dniach 01-04-2017/02-04-2017

137

Watra Białka Tatrzańska – Barciczanka Barcice

2017-04-01

15:00

138

Tymbark Tymbark – Wolania Wola Rzędzińska

2017-04-01

17:00

139

BKS BOCHNIA – Tarnovia Tarnów

2017-04-01

17:00

140

Al-Plast Poprad Rytro – Sokół Borzęcin

2017-04-02

15:00

141

Glinik Gorlice – Skalnik Kamionka Wielka

2017-04-01

17:00

142

Jadowniczanka Jadowniki – GKS Drwinia

2017-04-01

17:00

143

Lubań Maniowy – Poprad Muszyna

2017-04-02

15:00

144

MKS Limanovia Limanowa – Orkan Szczyrzyc

2017-04-02

16:00

Kolejka 19 w dniach 08-04-2017/09-04-2017

145

MKS Limanovia Limanowa – Barciczanka Barcice

2017-04-08

16:00

146

Orkan Szczyrzyc – Lubań Maniowy

2017-04-09

16:00

147

Jadowniczanka Jadowniki – Poprad Muszyna

2017-04-08

17:00

148

GKS Drwinia – Glinik Gorlice

2017-04-08

17:00

149

Skalnik Kamionka Wielka – Al-Plast Poprad Rytro

2017-04-09

17:00

150

Sokół Borzęcin – BKS BOCHNIA

2017-04-08

17:00

151

Tarnovia Tarnów – Wolania Wola Rzędzińska

2017-04-09

16:00

152

Tymbark Tymbark – Watra Białka Tatrzańska

2017-04-08

17:00

Kolejka 20 w dniach 15-04-2017/16-04-2017

153

Barciczanka Barcice – Tymbark Tymbark

2017-04-15

12:00

154

Watra Białka Tatrzańska – Tarnovia Tarnów

2017-04-15

12:00

155

Wolania Wola Rzędzińska – Sokół Borzęcin

2017-04-15

13:00

156

BKS BOCHNIA Skalnik Kamionka Wielka

2017-04-15

13:00

157

Al-Plast Poprad Rytro – GKS Drwinia

2017-04-15

13:00

158

Glinik Gorlice – Poprad Muszyna

2017-04-15

12:00

159

Jadowniczanka Jadowniki – Orkan Szczyrzyc

2017-04-15

11:00

160

Lubań Maniowy MKS Limanovia Limanowa

2017-04-15

12:00

Kolejka 21 w dniach 22-04-2017/23-04-2017

161 Lubań Maniowy – Barciczanka Barcice

2017-04-23

16:00

162 MKS Limanovia Limanowa – Jadowniczanka Jadowniki

2017-04-22

17:00

163 Orkan Szczyrzyc – Glinik Gorlice

2017-04-22

17:00

164 Poprad Muszyna – Al-Plast Poprad Rytro

2017-04-22

11:00

165 GKS Drwinia – BKS BOCHNIA

2017-04-23

17:00

166 Skalnik Kamionka Wielka – Wolania Wola Rzędzińska

2017-04-23

17:00

167 Sokół Borzęcin – Watra Białka Tatrzańska

2017-04-22

17:00

168 Tarnovia Tarnów – Tymbark Tymbark

2017-04-22

17:00

Kolejka 22 w dniach 29-04-2017/30-04-2017

169

Barciczanka Barcice – Tarnovia Tarnów

2017-04-29

16:00

170

Tymbark Tymbark – Sokół Borzęcin

2017-04-29

17:00

171

Watra Białka Tatrzańska – Skalnik Kamionka Wielka

2017-04-29

16:30

172

Wolania Wola Rzędzińska – GKS Drwinia

2017-04-29

16:00

173

BKS BOCHNIA – Poprad Muszyna

2017-04-29

17:00

174

Al-Plast Poprad Rytro – Orkan Szczyrzyc

2017-04-30

16:00

175

Glinik Gorlice – MKS Limanovia Limanowa

2017-04-29

17:00

176

Jadowniczanka Jadowniki – Lubań Maniowy

2017-04-29

11:00

Kolejka 23 w dniach 03-05-2017

177 Jadowniczanka Jadowniki – Barciczanka Barcice

2017-05-03

17:00

178 Lubań Maniowy – Glinik Gorlice

2017-05-03

17:00

179 MKS Limanovia Limanowa – Al-Plast Poprad Rytro

2017-05-03

17:00

180 Orkan Szczyrzyc – BKS BOCHNIA

2017-05-03

17:00

181 Poprad Muszyna – Wolania Wola Rzędzińska

2017-05-03

182 GKS Drwinia – Watra Białka Tatrzańska

2017-05-03

18:00

183 Skalnik Kamionka Wielka – Tymbark Tymbark

2017-05-03

18:00

184 Sokół Borzęcin – Tarnovia Tarnów

2017-05-03

17:00

Kolejka 24 w dniach 06-05-2017/07-05-2017

185

Barciczanka Barcice – Sokół Borzęcin

2017-05-06

16:00

186

Tarnovia Tarnów – Skalnik Kamionka Wielka

2017-05-06

17:00

187

Tymbark Tymbark – GKS Drwinia

2017-05-06

17:00

188

Watra Białka Tatrzańska – Poprad Muszyna

2017-05-07

16:00

189

Wolania Wola Rzędzińska – Orkan Szczyrzyc

2017-05-07

16:00

190

BKS BOCHNIA MKS Limanovia Limanowa

2017-05-06

17:00

191

Al-Plast Poprad Rytro – Lubań Maniowy

2017-05-07

16:00

192

Glinik Gorlice – Jadowniczanka Jadowniki

2017-05-06

17:00

Kolejka 25 w dniach 13-05-2017/14-05-2017

193 Glinik Gorlice – Barciczanka Barcice

2017-05-13

17:00

194 Jadowniczanka Jadowniki – Al-Plast Poprad Rytro

2017-05-13

17:00

195 Lubań Maniowy – BKS BOCHNIA

2017-05-14

16:00

196 MKS Limanovia Limanowa – Wolania Wola Rzędzińska

2017-05-13

17:00

197 Orkan Szczyrzyc – Watra Białka Tatrzańska

2017-05-13

17:00

198 Poprad Muszyna – Tymbark Tymbark

2017-05-13

17:00

199 GKS Drwinia – Tarnovia Tarnów

2017-05-13

17:00

200 Skalnik Kamionka Wielka – Sokół Borzęcin

2017-05-13

17:00

Kolejka 26 w dniach 20-05-2017/21-05-2017

201

Barciczanka Barcice – Skalnik Kamionka Wielka

2017-05-20

17:00

202

Sokół Borzęcin – GKS Drwinia

2017-05-20

17:00

203

Tarnovia Tarnów – Poprad Muszyna

2017-05-20

17:00

204

Tymbark Tymbark – Orkan Szczyrzyc

2017-05-20

17:00

205

Watra Białka Tatrzańska MKS Limanovia Limanowa

2017-05-21

14:00

206

Wolania Wola Rzędzińska – Lubań Maniowy

2017-05-21

16:00

207

BKS BOCHNIA – Jadowniczanka Jadowniki

2017-05-20

17:00

208

Al-Plast Poprad Rytro – Glinik Gorlice

2017-05-21

17:00

Kolejka 27 w dniach 27-05-2017/28-05-2017

209 Al-Plast Poprad Rytro – Barciczanka Barcice

2017-05-28

17:00

210 Glinik Gorlice – BKS BOCHNIA

2017-05-27

17:00

211 Jadowniczanka Jadowniki – Wolania Wola Rzędzińska

2017-05-27

17:00

212 Lubań Maniowy – Watra Białka Tatrzańska

2017-05-28

17:00

213 MKS Limanovia Limanowa – Tymbark Tymbark

2017-05-28

17:00

214 Orkan Szczyrzyc – Tarnovia Tarnów

2017-05-27

17:00

215 Poprad Muszyna – Sokół Borzęcin

2017-05-27

17:00

216 GKS Drwinia – Skalnik Kamionka Wielka

2017-05-27

17:00

Kolejka 28 w dniach 03-06-2017/04-06-2017

217

Barciczanka Barcice – GKS Drwinia

2017-06-03

17:00

218

Skalnik Kamionka Wielka – Poprad Muszyna

2017-06-04

17:00

219

Sokół Borzęcin – Orkan Szczyrzyc

2017-06-04

17:00

220

Tarnovia Tarnów MKS Limanovia Limanowa

2017-06-03

17:00

221

Tymbark Tymbark – Lubań Maniowy

2017-06-03

17:00

222

Watra Białka Tatrzańska – Jadowniczanka Jadowniki

2017-06-04

17:00

223

Wolania Wola Rzędzińska – Glinik Gorlice

2017-06-04

17:00

224

BKS BOCHNIA – Al-Plast Poprad Rytro

2017-06-03

17:00

Kolejka 29 w dniach 10-06-2017/11-06-2017

225 BKS BOCHNIA – Barciczanka Barcice

2017-06-10

17:00

226 Al-Plast Poprad Rytro – Wolania Wola Rzędzińska

2017-06-11

17:00

227 Glinik Gorlice – Watra Białka Tatrzańska

2017-06-10

18:00

228 Jadowniczanka Jadowniki – Tymbark Tymbark

2017-06-10

17:00

229 Lubań Maniowy – Tarnovia Tarnów

2017-06-11

17:00

230 MKS Limanovia Limanowa – Sokół Borzęcin

2017-06-10

17:00

231 Orkan Szczyrzyc – Skalnik Kamionka Wielka

2017-06-10

17:00

232 Poprad Muszyna – GKS Drwinia

2017-06-10

11:00

Kolejka 30 w dniach 17-06-2017/18-06-2017

233

Barciczanka Barcice – Poprad Muszyna

2017-06-17

17:00

234

GKS Drwinia – Orkan Szczyrzyc

2017-06-17

17:00

235

Skalnik Kamionka Wielka – MKS Limanovia Limanowa

2017-06-17

17:00

236

Sokół Borzęcin – Lubań Maniowy

2017-06-17

17:00

237

Tarnovia Tarnów – Jadowniczanka Jadowniki

2017-06-17

17:00

238

Tymbark Tymbark – Glinik Gorlice

2017-06-17

17:00

239

Watra Białka Tatrzańska – Al-Plast Poprad Rytro

2017-06-17

17:00

240

Wolania Wola Rzędzińska – BKS BOCHNIA

2017-06-17

17:00