Terminarz Klasa A Grupa 4 Tarnów

Terminarz rozgrywek ligi: TARNÓW: KLASA A GRUPA 4
RUNDA I

Aktualizacja 28.10.2016

KONTAKT DO KLUBÓW


Kolejka 1 w dniach 13-08-2016/14-08-2016

1

Tuchovia Tuchów II

– Rudka

2016-08-14

17:00

2

KS Niwka

– Orzeł Lisia Góra

2016-08-14

17:30

3

Pogórze Pleśna

– Pogoria Pogórska Wola

2016-08-13

17:00

4

Koszyce Wielkie

– Ładna Ładna

2016-08-13

18:00

5

Olszynka Ołpiny

– Metal Tarnów

2016-08-15

15:00

6

Ryglice

– Radlna

2016-08-13

17:30
Szynwałd

7

LUKS Skrzyszów

– Zgłobice

2016-08-13

17:30

Kolejka 2 w dniach 20-08-2016/21-08-2016

8

Rudka

– Zgłobice

2016-08-20

17:00

9

Radlna

– LUKS Skrzyszów

2016-08-20

17:00

10

Metal Tarnów

– Ryglice

2016-08-20

17:00

11

Ładna Ładna

– Olszynka Ołpiny

2016-08-20

17:00

12

Pogoria Pogórska Wola

– Koszyce Wielkie

2016-08-21

17:00

13

Pogórze Pleśna

– Orzeł Lisia Góra

2016-08-20

17:00

14

Tuchovia Tuchów II

– KS Niwka

2016-08-21

17:00

Kolejka 3 w dniach 27-08-2016/28-08-2016

15

KS Niwka

– Rudka

2016-08-28

17:00

16

Pogórze Pleśna

– Tuchovia Tuchów II

2016-08-28

17:00

17

Koszyce Wielkie

– Orzeł Lisia Góra

2016-08-27

17:00

18

Olszynka Ołpiny

– Pogoria Pogórska Wola

2016-08-28

16:00

19

Ryglice

– Ładna Ładna

2016-08-28

16:00
Szynwałd

20

LUKS Skrzyszów

– Metal Tarnów

2016-08-28

11:00

21

Zgłobice

– Radlna

2016-08-28

17:00

Kolejka 4 w dniach 03-09-2016/04-09-2016

22

Rudka

– Radlna

2016-09-03

17:00

23

Metal Tarnów

– Zgłobice

2016-09-03

17:00

24

Ładna Ładna

– LUKS Skrzyszów

2016-09-04

17:00

25

Pogoria Pogórska Wola

– Ryglice

2016-09-04

17:00

26

Orzeł Lisia Góra

– Olszynka Ołpiny

2016-09-04

11:30

27

Tuchovia Tuchów II

– Koszyce Wielkie

2016-09-04

16:30

28

KS Niwka

– Pogórze Pleśna

2016-09-04

17:00

Kolejka 5 w dniach 10-09-2016/11-09-2016

29

Pogórze Pleśna

– Rudka

2016-09-10

17:00

30

Koszyce Wielkie

– KS Niwka

2016-09-10

17:00

31

Olszynka Ołpiny

– Tuchovia Tuchów II

2016-09-11

15:00

32

Ryglice

– Orzeł Lisia Góra

2016-09-10

17:00
Szynwałd

33

LUKS Skrzyszów

– Pogoria Pogórska Wola

2016-09-10

17:00

34

Ładna

– Zgłobice

2016-09-10

16:30

35

Radlna

– Metal Tarnów

2016-09-21

16:30

Kolejka 6 w dniach 17-09-2016/18-09-2016

36

Rudka

– Metal Tarnów

2016-09-17

16:00

37

Ładna Ładna

– Radlna

2016-09-18

16:00

38

Pogoria Pogórska Wola

– Zgłobice

2016-09-18

16:00

39

Orzeł Lisia Góra

– LUKS Skrzyszów

2016-09-18

11:30

40

Tuchovia Tuchów II

– Ryglice

2016-09-17

16:00

41

KS Niwka

– Olszynka Ołpiny

2016-09-18

16:00

42

Pogórze Pleśna

Koszyce Wielkie

2016-09-17

16:00

Kolejka 7 w dniach 24-09-2016/25-09-2016

43

Koszyce Wielkie

– Rudka

2016-09-25

16:00

44

Olszynka Ołpiny

– Pogórze Pleśna

2016-09-24

16:00

45

Ryglice

– KS Niwka

2016-09-25

16:00
Szynwałd

46

LUKS Skrzyszów

– Tuchovia Tuchów II

2016-09-24

16:00

47

Zgłobice

– Orzeł Lisia Góra

2016-09-25

16:00

48

Radlna

– Pogoria Pogórska Wola

2016-09-24

16:00

49

Metal Tarnów

– Ładna Ładna

2016-09-24

16:00

Kolejka 8 w dniach 01-10-2016/02-10-2016

50

Rudka

– Ładna Ładna

2016-10-01

16:00

51

Pogoria Pogórska Wola

– Metal Tarnów

2016-10-02

16:00

52

Orzeł Lisia Góra

Radlna

2016-10-02

14:00

53

Tuchovia Tuchów II

– Zgłobice

2016-10-01

16:00

54

KS Niwka

– LUKS Skrzyszów

2016-10-02

16:00

55

Pogórze Pleśna

– Ryglice

2016-10-01

16:00

56

Koszyce Wielkie

– Olszynka Ołpiny

2016-10-01

16:00

Kolejka 9 w dniach 08-10-2016/09-10-2016

57

Olszynka Ołpiny

– Rudka

2016-10-08

15:30

58

Ryglice

– Koszyce Wielkie

2016-10-08

15:30
Szynwałd

59

LUKS Skrzyszów

– Pogórze Pleśna

2016-10-08

15:00

60

Zgłobice

– KS Niwka

2016-10-09

15:00

61

Radlna

– Tuchovia Tuchów II

2016-10-08

15:30

62

Metal Tarnów

– Orzeł Lisia Góra

2016-10-08

15:00

63

Ładna Ładna

Pogoria Pogórska Wola

2016-10-09

15:30

Kolejka 10 w dniach 15-10-2016/16-10-2016

64

Rudka

– Pogoria Pogórska Wola

2016-10-15

15:00

65

Orzeł Lisia Góra

– Ładna Ładna

2016-10-16

11:30

66

Tuchovia Tuchów II

– Metal Tarnów

2016-10-16

15:00

67

KS Niwka

– Radlna

2016-10-16

15:00

68

Pogórze Pleśna

– Zgłobice

2016-10-16

15:00

69

Koszyce Wielkie

– LUKS Skrzyszów

2016-10-15

15:00

70

Olszynka Ołpiny

– Ryglice

2016-10-15

15:00

Kolejka 11 w dniach 22-10-2016/23-10-2016

71

Ryglice

– Rudka

2016-10-22

15:00
Szynwałd

72

LUKS Skrzyszów

– Olszynka Ołpiny

2016-10-22

15:00

73

Zgłobice

– Koszyce Wielkie

2016-10-23

15:00

74

Radlna

– Pogórze Pleśna

2016-10-22

14:30

75

Metal Tarnów

– KS Niwka

2016-10-22

15:00

76

Ładna Ładna

– Tuchovia Tuchów II

2016-10-23

14:00

77

Pogoria Pogórska Wola

– Orzeł Lisia Góra

2016-10-23

14:00

Kolejka 12 w dniach 29-10-2016/30-10-2016

78

Rudka

– Orzeł Lisia Góra

2016-10-29

14:00

79

Tuchovia Tuchów II

– Pogoria Pogórska Wola

2016-10-29

14:00

80

KS Niwka

– Ładna Ładna

2016-10-30

13:00

81

Pogórze Pleśna

– Metal Tarnów

2016-10-29

14:00

82

Koszyce Wielkie

– Radlna

2016-10-29

14:00

83

Olszynka Ołpiny

– Zgłobice

2016-10-29

14:00

84

Ryglice

– LUKS Skrzyszów

2016-10-29

14:00
Szynwałd

Kolejka 13 w dniach 05-11-2016/06-11-2016

85

LUKS Skrzyszów

– Rudka

2016-11-05

13:00

86

Zgłobice

Ryglice

2016-11-06

13:00

87

Radlna

– Olszynka Ołpiny

2016-11-05

13:00

88

Metal Tarnów

– Koszyce Wielkie

2016-11-05

13:00

89

Ładna Ładna

– Pogórze Pleśna

2016-11-06

13:00

90

Pogoria Pogórska Wola

– KS Niwka

2016-11-06

13:00

91

Orzeł Lisia Góra

– Tuchovia Tuchów II

2016-11-06

11:30

Drużyna KS Ryglice rozgrywa swoje mecze w roli gospodarza na obiekcie w Szynwałdzie.

Termin rezerwowy 21.09.2016