Terminarz Klasa Okręgowa Grupa 1

Terminarz rozgrywek ligi: TARNÓW: KLASA OKRĘGOWA GRUPA 1

RUNDA I

KONTAKT DO KLUBÓW

Aktualizacja 17.11.2016

Kolejka 1 w dniach 13-08-2016/14-08-2016

1

Strażak Mokrzyska

– Dunajec Mikołajowice

2016-08-13

18:00

2

Rylovia Rylowa

– Olimpia Wojnicz

2016-08-14

17:00

3

Polan Żabno

– Górnik Siedlec

2016-08-13

18:00

4

Pagen Gnojnik

– LUKS Radłovia Radłów

2016-08-13

18:00

5

Orzeł Dębno

– Naprzód Sobolów

2016-08-13

17:30

6

Dunajec Zakliczyn

– Okocimski Klub Sportowy

2016-08-14

17:00

7

Olimpia Kąty

– Olimpia Bucze

2016-08-14

18:00

 

Kolejka 2 w dniach 20-08-2016/21-08-2016

8

Dunajec Mikołajowice

– Olimpia Bucze

2016-08-21

17:00

9

Okocimski Klub Sportowy

– Olimpia Kąty

2016-08-20

17:00

10

Naprzód Sobolów

– Dunajec Zakliczyn

2016-08-21

17:00

11

LUKS Radłovia Radłów

– Orzeł Dębno

2016-08-21

17:00

12

Górnik Siedlec

– Pagen Gnojnik

2016-08-20

17:00

13

Olimpia Wojnicz

– Polan Żabno

2016-08-21

17:30

14

Strażak Mokrzyska

– Rylovia Rylowa

2016-08-20

17:00

Kolejka 3 w dniach 27-08-2016/28-08-2016

15

Rylovia Rylowa

– Dunajec Mikołajowice

2016-08-28

17:00

16

Polan Żabno

– Strażak Mokrzyska

2016-08-27

17:00

17

Pagen Gnojnik

Olimpia Wojnicz

2016-11-12

13:00

18

Orzeł Dębno

– Górnik Siedlec

2016-08-27

17:00

19

Dunajec Zakliczyn

– LUKS Radłovia Radłów

2016-08-28

17:00

20

Olimpia Kąty

Naprzód Sobolów

2016-11-19

 12:00

21

Olimpia Bucze

– Okocimski Klub Sportowy

2016-08-28

17:00

Kolejka 4 w dniach 03-09-2016/04-09-2016

22

Dunajec Mikołajowice

– Okocimski Klub Sportowy

2016-09-04

16:00

23

Naprzód Sobolów

– Olimpia Bucze

2016-09-04

16:30

24

LUKS Radłovia Radłów

– Olimpia Kąty

2016-09-04

14:00

25

Górnik Siedlec

– Dunajec Zakliczyn

2016-09-03

17:00

26

Olimpia Wojnicz

– Orzeł Dębno

2016-09-04

17:00

27

Strażak Mokrzyska

Pagen Gnojnik

2016-09-04

16:00

28

Rylovia Rylowa

– Polan Żabno

2016-09-03

17:00

Kolejka 5 w dniach 10-09-2016/11-09-2016

29

Polan Żabno

– Dunajec Mikołajowice

2016-09-11

17:00

30

Pagen Gnojnik

– Rylovia Rylowa

2016-09-10

17:00

31

Orzeł Dębno

– Strażak Mokrzyska

2016-09-10

17:00

32

Dunajec Zakliczyn

– Olimpia Wojnicz

2016-09-11

17:00

33

Olimpia Kąty

Górnik Siedlec

2016-11-26

 13:00

34

Olimpia Bucze

– LUKS Radłovia Radłów

2016-09-10

17:00

35

Okocimski Klub Sportowy

– Naprzód Sobolów

2016-09-10

16:00

Kolejka 6 w dniach 17-09-2016/18-09-2016

36

Dunajec Mikołajowice

– Naprzód Sobolów

2016-09-18

16:00

37

LUKS Radłovia Radłów

– Okocimski Klub Sportowy

2016-09-18

16:00

38

Górnik Siedlec

– Olimpia Bucze

2016-09-17

16:00

39

Olimpia Wojnicz

– Olimpia Kąty

2016-09-18

16:30

40

Strażak Mokrzyska

Dunajec Zakliczyn

2016-09-18

16:00

41

Rylovia Rylowa

– Orzeł Dębno

2016-09-18

16:00

42

Polan Żabno

– Pagen Gnojnik

2016-09-18

16:00

Kolejka 7 w dniach 24-09-2016/25-09-2016

43

Pagen Gnojnik

– Dunajec Mikołajowice

2016-09-24

16:00

44

Orzeł Dębno

– Polan Żabno

2016-09-24

16:00

45

Dunajec Zakliczyn

– Rylovia Rylowa

2016-09-25

16:00

46

Olimpia Kąty

– Strażak Mokrzyska

2016-09-25

16:00

47

Olimpia Bucze

Olimpia Wojnicz

2016-11-20

12:00

48

Okocimski Klub Sportowy

– Górnik Siedlec

2016-09-24

16:00

49

Naprzód Sobolów

– LUKS Radłovia Radłów

2016-09-25

16:00

Kolejka 8 w dniach 01-10-2016/02-10-2016

50

Dunajec Mikołajowice

– LUKS Radłovia Radłów

2016-10-02

15:00

51

Górnik Siedlec

– Naprzód Sobolów

2016-10-01

16:00

52

Olimpia Wojnicz

– Okocimski Klub Sportowy

2016-10-02

16:00

53

Strażak Mokrzyska

Olimpia Bucze

2016-10-01

16:00

54

Rylovia Rylowa

Olimpia Kąty

2016-10-01

16:00

55

Polan Żabno

– Dunajec Zakliczyn

2016-10-01

16:00

56

Pagen Gnojnik

– Orzeł Dębno

2016-10-01

16:00

Kolejka 9 w dniach 08-10-2016/09-10-2016

57

Orzeł Dębno

– Dunajec Mikołajowice

2016-10-08

15:30

58

Dunajec Zakliczyn

– Pagen Gnojnik

2016-10-09

15:00

59

Olimpia Kąty

– Polan Żabno

2016-10-09

15:30

60

Olimpia Bucze

Rylovia Rylowa

2016-10-08

10:30

61

Okocimski Klub Sportowy

– Strażak Mokrzyska

2016-10-08

15:00

62

Naprzód Sobolów

– Olimpia Wojnicz

2016-10-08

15:30

63

LUKS Radłovia Radłów

– Górnik Siedlec

2016-10-09

15:00

Kolejka 10 w dniach 15-10-2016/16-10-2016

64

Dunajec Mikołajowice

– Górnik Siedlec

2016-10-16

15:00

65

Olimpia Wojnicz

– LUKS Radłovia Radłów

2016-10-16

15:00

66

Strażak Mokrzyska

– Naprzód Sobolów

2016-10-15

14:00

67

Rylovia Rylowa

– Okocimski Klub Sportowy

2016-10-16

11:00

68

Polan Żabno

– Olimpia Bucze

2016-10-15

15:00

69

Pagen Gnojnik

Olimpia Kąty

2016-10-15

13:00

70

Orzeł Dębno

– Dunajec Zakliczyn

2016-10-15

15:00

Kolejka 11 w dniach 22-10-2016/23-10-2016

71

Dunajec Zakliczyn

– Dunajec Mikołajowice

2016-10-23

14:00

72

Olimpia Kąty

– Orzeł Dębno

2016-10-23

14:30

73

Olimpia Bucze

– Pagen Gnojnik

2016-10-23

14:30

74

Okocimski Klub Sportowy

– Polan Żabno

2016-10-22

15:00

75

Naprzód Sobolów

– Rylovia Rylowa

2016-10-22

15:00

76

LUKS Radłovia Radłów

– Strażak Mokrzyska

2016-10-23

14:30

77

Górnik Siedlec

– Olimpia Wojnicz

2016-10-22

15:00

Kolejka 12 w dniach 29-10-2016/30-10-2016

78

Dunajec Mikołajowice

Olimpia Wojnicz

2016-10-30

14:00

79

Strażak Mokrzyska

– Górnik Siedlec

2016-10-29

14:00

80

Rylovia Rylowa

– LUKS Radłovia Radłów

2016-10-30

13:00

81

Polan Żabno

– Naprzód Sobolów

2016-10-29

14:00

82

Pagen Gnojnik

– Okocimski Klub Sportowy

2016-10-29

14:00

83

Orzeł Dębno

– Olimpia Bucze

2016-10-29

14:00

84

Dunajec Zakliczyn

– Olimpia Kąty

2016-10-30

13:00

Kolejka 13 w dniach 05-11-2016/06-11-2016

85

Olimpia Kąty

– Dunajec Mikołajowice

2016-11-06

13:00

86

Olimpia Bucze

– Dunajec Zakliczyn

2016-11-06

13:00

87

Okocimski Klub Sportowy

– Orzeł Dębno

2016-11-05

13:00

88

Naprzód Sobolów

– Pagen Gnojnik

2016-11-05

13:00

89

LUKS Radłovia Radłów

– Polan Żabno

2016-11-05

13:00

90

Górnik Siedlec

– Rylovia Rylowa

2016-11-06

13:00

91

Olimpia Wojnicz

– Strażak Mokrzyska

2016-11-05

13:00

Termin rezerwowy 21.09.2016