Terminarz rozgrywek ligi: TARNÓW: KLASA OKRĘGOWA GRUPA 2

RUNDA II



Kolejka 16 w dniach 17-03-2018/18-03-2018

121Zorza Zaczarnie- Ciężkowianka Ciężkowice____-__-__
122Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska- Wisła Szczucin____-__-__
123Dunajec Zakliczyn- Wietrzychowice____-__-__
124Dunajec Zbylitowska Góra- Victoria Koszyce Małe____-__-__
125Gromnik- LUKS Skrzyszów____-__-__
126Śmigno- Polan Żabno II____-__-__
127Łukovia Łukowa- Olimpia Wojnicz____-__-__
128Nowa Jastrząbka- Metal Tarnów____-__-__


Kolejka 17 w dniach 24-03-2018/25-03-2018

129Nowa Jastrząbka- Ciężkowianka Ciężkowice____-__-__
130Metal Tarnów- Łukovia Łukowa____-__-__
131Olimpia Wojnicz- Śmigno____-__-__
132Polan Żabno II- Gromnik____-__-__
133LUKS Skrzyszów- Dunajec Zbylitowska Góra____-__-__
134Victoria Koszyce Małe- Dunajec Zakliczyn____-__-__
135Wietrzychowice- Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska____-__-__
136Zorza Zaczarnie- Wisła Szczucin____-__-__


Kolejka 18 w dniach 31-03-2018/01-04-2018

137Ciężkowianka Ciężkowice- Wisła Szczucin____-__-__
138Zorza Zaczarnie- Wietrzychowice____-__-__
139Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska- Victoria Koszyce Małe____-__-__
140Dunajec Zakliczyn- LUKS Skrzyszów____-__-__
141Dunajec Zbylitowska Góra- Polan Żabno II____-__-__
142Gromnik- Olimpia Wojnicz____-__-__
143Śmigno- Metal Tarnów____-__-__
144Łukovia Łukowa- Nowa Jastrząbka____-__-__


Kolejka 19 w dniach 07-04-2018/08-04-2018

145Łukovia Łukowa- Ciężkowianka Ciężkowice____-__-__
146Nowa Jastrząbka- Śmigno____-__-__
147Metal Tarnów- Gromnik____-__-__
148Olimpia Wojnicz- Dunajec Zbylitowska Góra____-__-__
149Polan Żabno II- Dunajec Zakliczyn____-__-__
150LUKS Skrzyszów- Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska____-__-__
151Victoria Koszyce Małe- Zorza Zaczarnie____-__-__
152Wietrzychowice- Wisła Szczucin____-__-__


Kolejka 20 w dniach 14-04-2018/15-04-2018

153Ciężkowianka Ciężkowice- Wietrzychowice____-__-__
154Wisła Szczucin- Victoria Koszyce Małe____-__-__
155Zorza Zaczarnie- LUKS Skrzyszów____-__-__
156Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska- Polan Żabno II____-__-__
157Dunajec Zakliczyn- Olimpia Wojnicz____-__-__
158Dunajec Zbylitowska Góra- Metal Tarnów____-__-__
159Gromnik- Nowa Jastrząbka____-__-__
160Śmigno- Łukovia Łukowa____-__-__


Kolejka 21 w dniach 21-04-2018/22-04-2018

161Śmigno- Ciężkowianka Ciężkowice____-__-__
162Łukovia Łukowa- Gromnik____-__-__
163Nowa Jastrząbka- Dunajec Zbylitowska Góra____-__-__
164Metal Tarnów- Dunajec Zakliczyn____-__-__
165Olimpia Wojnicz- Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska____-__-__
166Polan Żabno II- Zorza Zaczarnie____-__-__
167LUKS Skrzyszów- Wisła Szczucin____-__-__
168Victoria Koszyce Małe- Wietrzychowice____-__-__


Kolejka 22 w dniach 28-04-2018/29-04-2018

169Ciężkowianka Ciężkowice- Victoria Koszyce Małe____-__-__
170Wietrzychowice- LUKS Skrzyszów____-__-__
171Wisła Szczucin- Polan Żabno II____-__-__
172Zorza Zaczarnie- Olimpia Wojnicz____-__-__
173Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska- Metal Tarnów____-__-__
174Dunajec Zakliczyn- Nowa Jastrząbka____-__-__
175Dunajec Zbylitowska Góra- Łukovia Łukowa____-__-__
176Gromnik- Śmigno____-__-__


Kolejka 23 w dniach 01-05-2018

177Gromnik- Ciężkowianka Ciężkowice____-__-__
178Śmigno- Dunajec Zbylitowska Góra____-__-__
179Łukovia Łukowa- Dunajec Zakliczyn____-__-__
180Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska- Nowa Jastrząbka____-__-__
181Metal Tarnów- Zorza Zaczarnie____-__-__
182Olimpia Wojnicz- Wisła Szczucin____-__-__
183Polan Żabno II- Wietrzychowice____-__-__
184LUKS Skrzyszów- Victoria Koszyce Małe____-__-__


Kolejka 24 w dniach 05-05-2018/06-05-2018

185Ciężkowianka Ciężkowice- LUKS Skrzyszów____-__-__
186Victoria Koszyce Małe- Polan Żabno II____-__-__
187Wietrzychowice- Olimpia Wojnicz____-__-__
188Wisła Szczucin- Metal Tarnów____-__-__
189Zorza Zaczarnie- Nowa Jastrząbka____-__-__
190Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska- Łukovia Łukowa____-__-__
191Dunajec Zakliczyn- Śmigno____-__-__
192Dunajec Zbylitowska Góra- Gromnik____-__-__


Kolejka 25 w dniach 12-05-2018/13-05-2018

193Dunajec Zbylitowska Góra- Ciężkowianka Ciężkowice____-__-__
194Gromnik- Dunajec Zakliczyn____-__-__
195Śmigno- Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska____-__-__
196Łukovia Łukowa- Zorza Zaczarnie____-__-__
197Nowa Jastrząbka- Wisła Szczucin____-__-__
198Metal Tarnów- Wietrzychowice____-__-__
199Olimpia Wojnicz- Victoria Koszyce Małe____-__-__
200Polan Żabno II- LUKS Skrzyszów____-__-__


Kolejka 26 w dniach 19-05-2018/20-05-2018

201Ciężkowianka Ciężkowice- Polan Żabno II____-__-__
202LUKS Skrzyszów- Olimpia Wojnicz____-__-__
203Victoria Koszyce Małe- Metal Tarnów____-__-__
204Wietrzychowice- Nowa Jastrząbka____-__-__
205Wisła Szczucin- Łukovia Łukowa____-__-__
206Zorza Zaczarnie- Śmigno____-__-__
207Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska- Gromnik____-__-__
208Dunajec Zakliczyn- Dunajec Zbylitowska Góra____-__-__


Kolejka 27 w dniach 26-05-2018/27-05-2018

209Dunajec Zakliczyn- Ciężkowianka Ciężkowice____-__-__
210Dunajec Zbylitowska Góra- Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska____-__-__
211Gromnik- Zorza Zaczarnie____-__-__
212Śmigno- Wisła Szczucin____-__-__
213Łukovia Łukowa- Wietrzychowice____-__-__
214Nowa Jastrząbka- Victoria Koszyce Małe____-__-__
215Metal Tarnów- LUKS Skrzyszów____-__-__
216Olimpia Wojnicz- Polan Żabno II____-__-__


Kolejka 28 w dniach 30-05-2018

217Ciężkowianka Ciężkowice- Olimpia Wojnicz____-__-__
218Polan Żabno II- Metal Tarnów____-__-__
219LUKS Skrzyszów- Nowa Jastrząbka____-__-__
220Victoria Koszyce Małe- Łukovia Łukowa____-__-__
221Wietrzychowice- Śmigno____-__-__
222Wisła Szczucin- Gromnik____-__-__
223Zorza Zaczarnie- Dunajec Zbylitowska Góra____-__-__
224Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska- Dunajec Zakliczyn____-__-__


Kolejka 29 w dniach 02-06-2018/03-06-2018

225Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska- Ciężkowianka Ciężkowice____-__-__
226Dunajec Zakliczyn- Zorza Zaczarnie____-__-__
227Dunajec Zbylitowska Góra- Wisła Szczucin____-__-__
228Gromnik- Wietrzychowice____-__-__
229Śmigno- Victoria Koszyce Małe____-__-__
230Łukovia Łukowa- LUKS Skrzyszów____-__-__
231Nowa Jastrząbka- Polan Żabno II____-__-__
232Metal Tarnów- Olimpia Wojnicz____-__-__


Kolejka 30 w dniach 09-06-2018/10-06-2018

233Ciężkowianka Ciężkowice- Metal Tarnów____-__-__
234Olimpia Wojnicz- Nowa Jastrząbka____-__-__
235Polan Żabno II- Łukovia Łukowa____-__-__
236LUKS Skrzyszów- Śmigno____-__-__
237Victoria Koszyce Małe- Gromnik____-__-__
238Wietrzychowice- Dunajec Zbylitowska Góra____-__-__
239Wisła Szczucin- Dunajec Zakliczyn____-__-__
240Zorza Zaczarnie- Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska____-__-__